Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » . Akivel B aljában egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Akivel B aljában egymás után fordultunk?

Figyelt kérdés

Kedves Akárki, akivel olyan szépen sikerült a gödöllői kollégium aulájában egymás után fordulni estefele... Ha netalántán gyik rajongó volnál, igazán írhatnál, mert már érdekel, ki lehetsz :))


Egy próbát ez is megért... :))


2010. jan. 27. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi történt írd már le, itt úgy is anonim maradsz?
2010. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...nem én voltam :(
2010. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi különleges, csak jött velem szembe egy nagyon helyes srác, egymás szemébe néztünk aztán meg meg is fordultunk elhaladtunkban. Vicces volt :) Megmozgatott bennem valamit, jó lenne megismerni. Feltéve, ha ő nem hitte a mellettem lévő srácra, hogy a barátom és nem csak őt akarta bosszantani :D


Csak elég nagy a koli, és nem akartam megvárni amíg megint összefutok vele, de egyszerűen képtelen vagyok kinyomozni, hogy ki lehetett :)) Ez amolyan végső próbálkozás volt :))

2010. jan. 27. 13:17
 4/4 anonim válasza:
szia énvagyok Akárki! valaki után fordultam, lehet te voltáááá! csőbabinéni
2010. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!