Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett éjjel velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett éjjel velem?

Figyelt kérdés
arra ébredtem egyik reggel hogy a pizsama nadrágom a földön volt, bugyi nem volt rajtam, egyedül alszom, tehát nem vehette le rolam senki és nem emlékszem hogy mi történt. veletek volt már ilyen?
2010. jan. 27. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
És ha mondjuk apád?
2010. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aznap este hol voltál? mit csináltál?
2010. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még!Nem ittál alkoholt?Vagy nem szedsz valamilyen gyógyszert?
2010. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Biztos a fogtündér volt, csak épp pajzán kedvében volt.
2010. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Rádtört éjszaka 3 nagy farkú néger aztán szépen ellátták a bajodat.Úgy meg dug.ak h beájultál és nem emléxel semmire.
2010. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

GYORSAN!!! Vegyél egy terhesség tesztet mert tuti terhes vagy!!!DDD

Lehet,hogy megszálltak a kísértetek,de tudod ma már elég ha csak lekerül a bugyi a levegőben hímszag van és terhes is lettél...

2010. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
velem volt már hasonló, mondjuk csak annyi, h a pólóm megfordult rajtam éjszaka: elöl volt a hátul, de én sem emlékszem...
2010. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen lehet alvajáró vagy vagy félálomban voltál és kényelmetlen volt
2010. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélem azért apád/öcséd/bátyád/nagyapád, vagy bármelyik férfit a lakásotokban nem erőszakoltad meg.
2010. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem olyan volt, hogy fordítva voltam reggel az ágyban.. magyarul ahol a lábam szokott lenni, ott volt a fejem:D


amugy tuti álmodtál vmit amire nem emlékszel. lehet hogy vmi jo kis szexjelenetet.


ja és tuti nem d*gott meg senki álmodban, ha van párnanacipuncikoboldod.


20L

2010. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!