Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú egyfolytába komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandrabea kérdése:

Ha egy fiú egyfolytába kommentálja egy lány képeit puszival, az azt jelenti hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Az exem egyfolytába ír nekem ... nem tudok rajta eligazodni hogy miért ír, és látom hogy egy lánynak majdnem minden képét kommentálja hogy sweet :* s a többin csak puszis jeleket rak .
2014. nov. 6. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Inkább csak tizenéves facebook függő.
2014. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolga.
2014. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Facebook teljesen összezavarja a világot...

Kisszívem, á, erre inkább nem is reagálnék.

2014. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
26 éves a fiú a lány akinek meg kommentálja 30 amúgy ismerik egymás elég rég.
2014. nov. 6. 20:12
 5/12 anonim ***** válasza:
bérkommentelő
2014. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak dugná.
2014. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülök a szobámban sírva fakadok, lám a net is berozsdásodott, nézem a kérdéseket , majd szőrnyet halok, mert a féjszbuk a világ közepe, küldik a sok lájkot meg a puszikát ésmáris szerelmes a világ, ejj de éltem én már jobb korban is, mikor még nem volt net....nem volt ennyi hülye marha mint manapság,....de ha egyszer drágám nem bírom tovább elmegyek én jómesszire majd,

Ejj de toljára drágáim azt kivánom én hogy a féjszbuk haljon ki idén.

2014. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es!

Ezt elmentettem xD

2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan 26 meg 30 évesek vagytok és kiteszel egy ilyen kérdést ? Kicsit megijesztesz de mindegy :D
2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RRR ***** válasza:

Denis Kenzo


ÁMEN!!

2014. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!