Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeged-Anna kút-Tesco: ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeged-Anna kút-Tesco: ki az a barna hajú srác, aki ma este is dolgozik?

Figyelt kérdés

és hogy van-e barátnője :)

olyan aranyosnak tűnik.


2014. nov. 6. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Facebook: Szegeden láttalak csoportban lehet h nagyobb eséllyel kapsz választ a kérdésedre. Sok sikert! :)
2014. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de oda nem szeretnék belépni, mert nyilvános és mindenki látja, hogy keresek valakit :/
2014. nov. 6. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
A pólóján nincsen rajta a neve? Vagy Menj oda hozzá csevegni,ha van szemkontaktus
2014. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

csak mindig annyi az ember, hogy szegénynek kapkodnia kell.

annyira a szemét néztem mindig, hogy nem is néztem, van-e névtáblája...remélem van, legközelebb megnézem :)

2014. nov. 10. 01:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Okés,sok sikert. Én is keresek valakit Szegeden:\
2014. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kiderítem. Eljössz velem, én bemegyek, kiderítem, kijövök , megmondom, és sínen vagy. :D De komolyan feajánlom a segítségem.
2014. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia tündérkém én lehetek akit keresel :-o

egy darabig szemeztünk de mikor elvetted a tekinteted és alsónadrág tájékon megállt akkor kezdett erekcióm lenni mikor hatalmas melleiden szemeim fenn akadtak szóhoz se tudtam jutni a szép látványtol azonnal oda is képzeltem magam

meg téged az ágyamba

:-o :-D :-)

remélem ma este már eggyütt "alszunk"

keress meg ujra puszika :-o :-D :-D :-) :-* :-*

2014. nov. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van egy tippem: Benzinkutakon ha éjjel-nappali, általában 6 és 18 órakor van műszakváltás, ha akkor megvárod, nem problémázhat.

(egy volt benzinkutas)

2014. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7. Ezen besítram :-D

5. Kit keresel?

2014. nov. 10. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a Café Frei-ben dolgozó fiút. Barna hajú,vékony,szombaton dolgozott. Nagyon aranyos volt:)
2014. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!