Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj az ha 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha 15 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
még nagyon komoly kapcsolatom sem volt :/

2014. nov. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz le semmiről, nagy valószínűséggel amúgy is csak csalódások értek volna. Fiatal vagy, előtted az élet, ne parázz ezen.
2014. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nagy baj.
2014. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. nov. 6. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel se.
2014. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem:D vagyis ami volt, az szörnyű nyáladzás, szóval azt nem tekintem annak:D nekem sem volt komoly kapcsolatom sosem, de azért már kipróbálnám :$
2014. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz
2015. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne parazz, en se csokoloztam meg es 15 vagyok. Komoly kapcsolatom se volt es nem parazok (jo bevallom neha szoktam de akkor is csak ha szar napom volt)

Baratnom 16 es meg nem volt ugy igazan senkije es o az egyik legboldogabb ember akit ismerek... velem egyutt!! :DD

Szoval nem kell parazni foleg a mi korunkban. Majd itt lesz a nyar ;)

2015. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!