Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ti is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ti is olyan helyzetben, amikor már úgy gondoltátok, hogy már a halál lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Elegem van az életből! :/ 2 éve dolgozom, de a munkámban semmi siker nincs és folyamatosan negatív visszajelzéseket kapok, amit képtelen vagyok normálisan, higgadtan kezelni, mindig magamra veszek mindent.


Magánéletem is katasztrófa, 24 évesen még komoly kapcsolatom sincs. Már-már sokszor azon gondolkodom, hogy mi értelme élni, ha folyamatosan csak kudarcok érnek az élet minden területén. Senki sem ért meg, nem hallgat meg úgy igazából senki, mert letojják, vagy már "unják" a nyavalygásomat. Mégis jó lenne, ha egyszer vk. csak néha-néha megkérdezné, hogy "mi a baj?". Sokszor úgy érzem, hogy hiába adok, soha nem jön vissza semmilyen eredmény.


Belefáradtam az egészbe, pedig még csak 24 éves fiatal nő vagyok.


2014. nov. 7. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi a baj ?


Nyugi, elég sokan éreznek így szerintem még rajtad kívül, de ettől neked még nem lesz jobb.

2014. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A mazochista szerepet tudom ajánlani.Szerintem neked az bejönne.
2014. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Igen, voltam. Úgy hívjá: élet.


Leginkább a régi rossz emlékektől szabadulnék. A jóktól meg még inkább mert szívfájdító nosztaligát és vágyódást okoznak.


De ilyen fos emlékekkel azt hiszem sokan megértenék a dolgot.


De hát nem szabad feladni hátha lesz jobb. A remény hal meg utoljára.

2014. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Pedig szerintem a nőknek elég könnyű párt találni. Még ha kib_szott ronda, akkor is.
2014. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
én meghallgatnálak. beszélgethetünk kisasszony
2014. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi van ma, hogy mindenhol az öngyilkosság a téma?
2014. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 RRR ***** válasza:
53%

ja

a

másé

2014. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

2 dolgon kellene változtatnod.

Keress olyan munkahelyet.

Változtatnod kell a hozzáállasodon. Meg kell találnod az életben/ életedben a kis apróságokban lévő szépséget. Én is ilyen voltam rég, illetve inkább hajlamos voltam errre a depressziora. Magadon kell h segíts. Szemléletváltás! Utánna minden szépen kialakul. Mivel ilyen a szemléleted ezt is sugárzod ki magadból, így pedig nehéz párt találni.

2014. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam rajta, de hidd el (szinte) mindig van jobb lehetőség. A te esetedben is biztos van. Nem untatnáloak fölöslegesen én milyen helyzetben voltam/vagyok, max írj privátban ha nagyon érdekel
2014. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Voltam, de már nincsenek ilyen gondolataim szerencsére. Szemléletmódváltás a megoldás.
2014. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!