Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszenek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek azok a lányok, akik velem kb egy szinten vannak külsőre?

Figyelt kérdés
Átlagos adottságokkal bíró pasi vagyok, mégis csak az kifejezetten szép lányokhoz vonzódom. Elég elkeserítő, mert akik az én súlycsoportom, azok egyszerűen egyáltalán nem fognak meg, semlegesek számomra. De azt látom, hogy mindenki kb olyan szintű párral boldog, amilyen ő maga, én miért nem ilyen vagyok?
2014. nov. 8. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert te igazából csúnya vagy.
2014. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, csúnya tényleg nem, felső-közép kategória.. De csak a szépek tetszenek.
2014. nov. 8. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, mégsem érdeklem őket.
2014. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a lányok szinte mindig több kategóriával jobb férfiakat akarnak maguknak. Tehát egy 4-es mondjuk 7-est, 5-s 8-ast és így tovább.


For reference:

[link]


A lista alapján melyik szintet céloztad meg?

2014. nov. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez a lista szerintem nem valami jó, mert az egyes szinteken számomra teljesen eltérő vonzerejű nők vannak (8-asban is van szerintem átlagos, alatta meg van jobb).

De a saját mércém úgy néz ki, hogy egy csaj minimum 7-estől érdekel, ami nálam annyit tesz, hogy pia és bármi egyéb ajzószer nélkül is van ingerem szexuális kapcsolatba lépni vele.

2014. nov. 8. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!