Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröltétek msn-ről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröltétek msn-ről az exeteket vagy meghagytátok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy meghagytátok-e egymást, és ha igen, akkor beszélgettetek-e és miről?

Köszi előre is a válaszokat.


2010. jan. 27. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg van hagyva, beszélgetünk is néha, de mivel friss szakítás, így mindig feljön a negatív téma :D de már kezdünk elcsendesedni :P
2010. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kettő volt barátomnak volt msn-e. Mindkettőjüket fent hagytam. Az egyikükkel nem beszélek, mert amikor beszéltünk, mindig csak vita lett. A másik exemmel viszont elég jó viszonyt ápolunk, segítettünk egymásnak nehéz percekben, de mióta mindkettőnk új kapcsolatba vágott bele, már csak nagyon ritkán beszélünk. Most már van más, aki átsegítsen minket a nehéz pillanotokon.
2010. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az első komoly kapcsom kb fél év volt, én szakítottam a barátommal, de ő törölt le engem. szakítás után még v 2 hétig msn-en beszéltünk néhányszor, aztán egyszercsak törölt. de nem is baj, így könnyebb volt továbblépni.

Viszont van olyan volt barátom, akivel néha most is msn-ezünk, legutóbb pl vele beszéltem meg, h éppen ki tetszik, és tanácsot adott, mit tegyek. és bevált ;):) bár az a kapcsolat nem volt köztünk hosszúéletű. szóval attől függ...ha komolyak voltak köztetek a dolgok, de te mindenképpen le akarod ezt zárni, akkor letörölheted. :)

2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amiutan szakitottunk egy jo darabig le volt torolve.mostmar vissza van veve.:)
2010. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálaam feent van mindegyik,de egyetlenegy sráccal maradt meg az a jó baráti kapcsolat(ami 5-6 hónap után alakult ki ),a többi sráccal nem is szoktam beszélni*.*
2010. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő törölt le engem, de nem is érdekel mert nagyon bunkón viselkedik velem még mindig ok nélkül, pedig már vagy fél éve hogy szakítottunk.

L18

2010. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fent vannak. Az egyik komolyabb kapcsolatomból jó barátság lett köztünk így gyakran beszélünk is.
2010. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam már csak 1 van fent,de azzal sem beszélek.
2010. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első dühömben tilt+töröl, azóta a tiltások le lettek véve, de nem vettem vissza őket. Egyikkel sem ápolok semmilyen kapcsolatot, 1-2 kósza iwiw üzeneten kívül.


22/l

2010. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tiltom, törlöm!
2010. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!