Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik az ilyen lányokban?

Figyelt kérdés

jó persze nem az összes fiúnak tetszik valószínű, de mi szép egy ilyen nőben? A mellei többb mint valószínűséggel szilikonok, agyon van sminkelve, ha reggel felébrednél mellette lehet meglepődnél, a feje r*bancos. Szerintem sokkal szebb egy természetes lány akin nincs ennyi mű dolog. Talán még az első tűrhető de a többi?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 8. 08:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
4%
Nem leszek álszent nekem mind a 4 nagyon tetszik. Ezek a lányok jönnek be főleg. Ha reggel ilyen ébredne mellettem én boldog ember lennék. Biztos, hogy nem lenne csúnya látvány. :)
2014. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Csak a 3. tetszik, annak szép arca van
2014. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hát így lehet hogy szép arcra, de azon is látszik hogy agyon van retusálva a feje meg ki van sminkelve. Nem túl természetes.
2014. nov. 8. 08:43
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
nálam egyik se tetszik... nekem nem azok jönnek be, hogy minél több mű legyen benne, hanem azok akikbe semmi nincs, még smink is minimális. :)
2014. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
3. legalább neked normális ízlésed van :)
2014. nov. 8. 08:46
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező, ki vagy te, hogy megmondd, mi a normális ízlés?

Egyébként - lehet hogy retusálva van, de a képen nagyon jól néz ki, és azt kérdezted, hogy mi tetszik benne, nem azt, hogy milyen effektek vannak rajta, szóval...

2014. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%
Mi van kérdező savanyú a szőlő, hogy ennyire fel vagy háborodva? Mutass már légyszíves magadról akkor hagy lássuk azt a természetes szépséged... De lehet elhánynám magam szóval felejtős.
2014. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%

Képek alapján szép nők, főleg a 3.

Az hogy retusáltak, nem zavar, hidd el h élőben sem lennének csúnyák. Lehet nem iq bajnokok, de ezek képek, nem lehet eldönteni.

2014. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
46%
7-esnél a pont.. Csak azok a lányok szoktak ezen pampogni, akiket mellőznek a pasik. A hiba nem a világban van azért, mert te nem boldogulsz benne.
2014. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
képzeld elég sok fiú mondja rám hogy szép vagyok, és engem nem a smink tesz széppé, de az szerintem elég nevetséges mikor látom hogy a kevésbé helyes, csúnya srácoknak tetszenek ezek a nők. Elég sok helyes fiút láttam már tök egyszerű barátnővel nem az ilyen megcsinált félékkel.
2014. nov. 8. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!