Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Elvesztem a kapcsolatban"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elvesztem a kapcsolatban". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt.Azt tudni kell,hogy tipikusan az a lány voltam,akinek nem volt önbizalma gyerekkorában,fiatal tinikorában sem.Kiskoromban volt hogy kisfiúnak néztek,mert nagyon fiús voltam,és nem szép.Tini koromban elkezdtem megváltozni,nagyon zárkózott lettem,csúnyának láttam magam(valóban nem voltam szép).

Majd 16 évesen rájöttem,hogy ez így nem mehet tovább.Elkezdtem sportolni,fogytam,csinosan öltözködtem,odafigyeltem magamra,társaságban jártam,buliztam,lettek barátaim,ezáltal megnőtt az önbizalmam,sikereim voltak.


18 évesen ismerkedtem meg a mostani párommal,ő az első kapcsolatom,előtte csak csók volt másokkal.Amikor összejöttünk,volt önbizalmam.Most pedig nincs.Nagyon szerelmes voltam belé,minden időmet rá szenteltem.Ezért a barátaimat elhanyagoltam.Ma már jóformán egy sincs(ennek más okai is vannak,pl.véget ért a középiskola)Párom a barátom is egyben.Úgy érzem magam,hogy valahol elvesztem ebben a kapcsolatban.Ő nekem a legfontosabb,minden elé helyeztem,és ez nem jó.Ő viszont nem.Ebből voltak is féltékenykedések,utólag beláttam jogtalanul.Azt akartam,hogy mindig velem legyen,rosszul esett,ha a barátait választotta egy este helyettem.Ezeket utólag mind megbántam.


Most ott tartunk,hogy nincs önbizalmam,zárkózott vagyok,barátaim nincsenek,nem is érzem jól magam.De szeretem őt,szeretek vele lenni,mert tényleg jól megvagyunk,nem csak mint pár.Változásra van szükségem,de őt sem akarom elveszíteni.


Mit tegyek?

20/L


2014. nov. 8. 09:03
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
sztem nyiss. Kezdj el újra magaddal foglalkozni, megkeresni régi barátokat!barátnőket, sétálj, találd meg újra magad.
2014. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Javaslom, a régi barátságokat(melyek érdemesek lehetnek)próbáld felpiszkálni. Sajnos ismerős a problémád! A különbség annyi, h az én "kapcsolatomnak" vége. Teljesen magamalatt is vagyok. A párom, nekem is a legjobb barátaim egyike volt! Annyira, hogy nincs ember akivel annyi mindent meg tudtam volna beszélni vele.

azt javaslom, a munkahelyeden, iskolában kezd el ismeretségeket kötni. Lassan lépésrő lépésre próbál barátságokat közni. Hidd el, megérdemled, hogy tiszteljenek és legyél elégedett magaddal! Ha van valami ami nem tetszik magadon döntsd el, hogy belehülyülés(fájdalom, kínszenvedés)nélkül tudsz -e változtatni! Ha igen akkor fogd fel, hogy így vagy jó! Ha vkinek így nemtetszik vagy nem fogad el, akkor ne foglalkozz az olyan emberrl! Nem ő a másik fele!!

2014. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!