Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam, hogy a férfiak ne csak átnézzenek rajtam?

Figyelt kérdés
Még nem volr soha barátom, de mindenki azt mondja, hogy azért, mert nincs önbizalmam. Viszont az meg nem tudom honnan lehetne, ha a srácok keresztül néznek rajtam. Ez egy ördögi kör
2014. nov. 8. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem. Húsz éves vagyok
2014. nov. 8. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tény, hogy nekem is azóta van barátom, mióta egy vidám, optimista képet festek le magamról. Fogadd el magad és hidd el menni fog az :)
2014. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CptTomato ***** válasza:

Hülyeség...

tény hogy könyebben észreveszünk egy exhibicionistább lányt...de nem kell mindenkinek annak lennie.

Én például kifejezetten nem szeretem az ilyen lányokat,

legyen önbizalmad de az ne abban nyilvánuljon meg hogy feltudod magadra hívni a figyelmet hanem legyen saját hobbid, érdeklődési köröd amiről szívesen beszélsz és ha azt kérded hogy mit csináljunk ma és vissza kérdeznek hogy mit szeretnél akkor ne az legyen a válasz hogy nem tudom.

2014. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg hobbim van és érdeklődési köröm, de ez nincs ráírva az ember homlokára
2014. nov. 8. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen a fórumon mindig azt fröcsögitek a hasonló sracok kerdesei alá hogy ne a külsejére fektesse az önbizalmat..tedd te is ezt.
2014. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez vonatkozik rám is, 19 éves vagyok, és szánalmasan szerencsétlen. De nekem még csak hobbijaim sincsenek, teljesen unalmas, említésre méltatlan senki vagyok. :')
2014. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne az önbizalmadat próbáld növelni, hanem az értéked. Legyen a lehető legjobb külsőd, viselkedj nőiesen, és elkezdenek rád felfigyelni. Na ETTŐL fog majd nőni az önbizalmad is.
2014. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Külsőleg milyen vagy? Nem bóvli ruhákban jársz? Adsz magadra valamennyit, pl. hajad szépen meg van csinálva?
2014. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A hajam rövid. A diatozás nem az én világom, de igényesem öltözködöm. Nem hordok magassarkút, de picit sminkelem magam
2014. nov. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!