Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy bukjanak ram a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy bukjanak ram a ferfiak, hogy eszrevegyenek tenyleg ri. Banccal kell valtozzak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem, csak esélyt kellene adnod a kevésbé "tökéletes" pasiknak is, akik ígyis-úgyis szarni fognak a fejedre.
2014. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Mármint a "tökéletes" pasik fognak szarnia fejedre.
2014. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Elegem van az egesz eletbol. Rendes, nyitott lany vagyok, de egyszeruen nem vesznek eszre a ferfiak, szep vagy, aranyos vagy, de aki erdekel, az folyton a rib.ancok utan lohol, azokkal kavar, akik melluket, segguket, combukat kiteszik, minden heten buliznak, isznak, cigiznek. Tenyleg ez kell, hogy eszrevegyenek. Most johettek azzal, hogy bezzeg a rendes fiuk nem kellenek, de a rendes fiuk soha nem is jonnek oda a lanyokhoz.
2014. nov. 8. 14:11
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Milyen erdekes en rengeteg normalis csajt ismerek akinek van baratja..
2014. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem úgy kéne hozzáállni,hogy na,én most Istennő akarok lenni.Inkább azt kell keresni,aki tud értékelni és szeretni.Az ilyen férfiak persze ritkák,ezért nagy kincsnek számítanak.Én speciel még nem nagyon találkoztam ilyennel,talán egyszer életemben.
2014. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Mutass képet!
2014. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Hányszor fogod még kiírni ezt a kérdést ma?
2014. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem értelek. Sem attól, hogy szexisen öltözik, sem attól, hogy hétvégente bulizik, senki nem lesz r*banc. De még attól sem, ha dohányzik, ez inkább egy rossz szokás.

Természetesen ettől még nem kell ezt csinálnod. Abban is biztos vagyok, hogy nem azért nem vesznek észre, mert nem iszol, nem cigizel. Valami más lehet a gond.

2014. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
MAjdnem 4 eve tetszik egy srac, de egyszeruen ha nem teszem ki valamimet, vagy mindenemet ram se szarik. Es nemcsak o, hanem mas pasi is. Azokat a noket veszik eszre, akik mayarul megmondvan romlottak. Ok, jaj, de jo no, jaj, de jo csaj, miegymas, masra meg raneznek es kesz.
2014. nov. 8. 14:15
 10/26 anonim ***** válasza:
Egyébként megértem,hogy rosszul esnek ezek a dolgok,de akkor sem így kéne nézned a világot.Tudom,milyen fájdalmas tud ez lenni,most is küzdök az érzéssel,de a te felfogásodon is múlik,hogy alakulnak a dolgaid.Nyilván ha erős vagy és pozitív,akkor sikeresebb is.
2014. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!