Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha az ember bortányosan rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Adja fel? Vagy próbálkozzon mindig a követező partnerével hátha jobban fog menni (gyakorlása sajnos nincs mód, mindig élesben kell teljesíteni).


Leütök 1-2 választ még előttetek


"Majd menni fog az ha eljön az idő" - Eljött. Nem ment jól. Az akkori barátnőm megmondta, hogy nagyon rossz voltam.


"Mi a gond vele pontosan?" - kérdezi a kommentelő. Legjobb tudomásom szerint az hogy kiszámítható és tervszerűen csináltam nem "ösztönből". Meg végig aggódtam az egészet nagyjából, hiába próbáltam leplezni.


Szóval, ilyenkor mit lehet tenni? Gyakorolni valahol, valakivel pénzért? (ezt undorító lenne) Feladni? Reménykedni hogy majd jobb lesz? Várni egy olyan szerelemre ahol annyira az érzések hatása alá kerülök hogy akkor menni fog zsigerből? Felvágatni a nyelven (vagy mit kell tenni ha túl rövid - nekem kiskoromban felvágták mert "le volt tapadva" - de most se túl hosszú az ajkaim alig érem el vele (az orvos meg mindig sérteget mikor megkor vizsgálatkor hogy nyújtsam ki, de persze nem nagyon megy, hogy "jobban" - de nem megy jobban.


De ez nem is tartozik ide.


Mi a teendő ilyenkor? Mik a lehetőségek?



#csók #rossz #lúzer #INFJ #ön túl béna ehhez
2014. nov. 10. 19:40
 1/4 Magyarmanó ***** válasza:
Egyetlen egy ember véleményére alapozol? Az hülyeség, lehet, hogy nem azt várta el amit te nyújtottál neki, nem biztos, hogy te vagy rossz lehet az ő ízlése rossz.
2014. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pocakkk ***** válasza:
szia! elmondom hogy volt a barátommal. velem volt azelső csókja, izgult is stb, nem ment rögtön, tényleg bénácska volt. de jól modják h gyakorolj, ez alatt azt értik, hogy az adot partnerrel csókolózz sokat. hamar belejött, és mostmár istenien csókol :3 először nem megy, próbálkozz, csak ezt tudom mondani!
2014. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Anyám borogas ez bonyolultab mint a kvantumfizika ... INFJ ....
2014. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Ebben az az egy szomorú szépséghiba van, hogy az utánam következők elvileg sokkal jobbak voltak... (ahogy tudom)


Mondjuk abban van valami amit írsz, lehet csak más mentalitású emberre van szükségem, alapból máshogy közelítettem meg a dolgokat ahogy - ez esetben - ő.


Aztán lehet ez volt a gond... Vagy az hogy nem voltam igazán szerelmes, csak úgy nagyjából (ez hülyén hangozhat, de még én magam sem tudom még utólag sem mi volt. Majd megtudom egyzser ha már bölcsebb leszek.

2014. nov. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!