Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek jobb, mint egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek jobb, mint egy idősebb csaj? Hogy érjem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régóta a barátom, de én többet érzek iránta. Ő is sokszor utalt arra, hogy tetszem neki. Most elkezdett udvarolni egy 20 éves csajnak, állandóan róla beszél. Nem akaorm, hogy összejöjjenek! Ő már nőiesebb, mint én, nagyobb a melle is stb. Nem tudom mit tegyek...

16L


2014. nov. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen idős a srác?!


ne zsarold semiképpen sem!


ha barát vagy, lehet a fiu nem akarja ezt felrúgni...

2014. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

"Ő már nőiesebb, mint én, nagyobb a melle is stb."


Ha ezt így ide leírtad, akkor értem nagyjából, miért felé nyomul. Nem a külső, hanem a felfogásoddal lehet a probléma, de szerintem azzal nagyon.


Mármint nem önmagában, csak gyerek vagy még. Addig az is maradsz, még nem lesz egy igazán komoly kapcsolatod.


Amibe meg belekötöttem, miért veszed alapul? Engem a kis mellű nők vonzottak, de ha idősebb felé húzok, és egy lány ezért azt gondolja, hogy a mellei jobban bejönnek mert nagyobbak, abból lesz a teljesen félreértelmezés, és a felesleges kombinálás.


Nőiesen viselkedni kell, nem kinézni. Legalábbis elsősorban.

2014. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő 17 lesz. Rám is sokszor mondta, hogy szép vagyok, kedves stb. De ez mégse elég, gondolom mert kislánynak tart.
2014. nov. 10. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
17 évesen nem lesz 20 éves barátnője, hacsak nem nemnormális a csaj.
2014. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!