Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy 17 éves lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 17 éves lány és egy 36 éves nő között kölcsönös szerelem, vagy csak plátói?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen meg voltam győződve a szexualitásomról, aztán leírhatatlan vonzalmat éreztem egy nő iránt, amiből feléje irányuló szeretet lett, majd szerelem. Természetesen Ő nem tud róla. Rajta kívül egyetlen lány/nő iránt sem éreztem semmit, sőt még mindig úgy gondolom, hogy nincs sok szexibb dolog egy mély hangú, szenvedélyes pasinál. Csak Ő. Mellesleg férjnél is van.
2010. jan. 27. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak valami peldakepet, ikont lathatsz benne?
2010. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kamasz vagy, a hormonok.....
2010. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak plátói..
2010. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.Attól tartok nem csak példakép.


2.Lehet, hogy csak kamasz vagyok, de jelenleg nem érzem, hogy ez egyhamar el fog múlni.

2010. jan. 28. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Fizikai vonzalom nincsen, csak lelki. ezért vannak meleg férfiak is. ne érts félre. testük nem egyezik meg, nem találtak testi békét, de lelki nyugalomra leltek egyásban. Semmi baj nincs (:
2010. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nincs fizikai vonzalom, de a lelki miatt alakulhatott ki, mert más nő a nyomába sem érhet.
2010. febr. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!