Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódom a barátom miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a barátom miatt. Mostanában ha nézünk filmet és van benne egy fiatal srác, akkor az aranyos jelzővel szokta illetni. Miért van ez? :S

Figyelt kérdés

Utcán is volt már olyan, hogy ezt mondta, miután hazamentünk. Én nagy nehezen megkérdeztem tőle, hogy nem e biszex, de azt mondta, hogy képtelen lenne megfogni egy fiú farkát,

vagy más eszközzel kielégíteni azt. És hát ennyi volt a beszélgetés, mert elterelte a témát.

Én egy ideig megnyugodtam, de mostanában újra aggódom, és bevallom féltékeny is vagyok erre.

Szerintem 18 évesen nem szoktak a fiúk más fiatal fiúkra ilyet mondani, hogy aranyos:S

Szerintetek? Eléggé félek, nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem! Ja, és én vagyok az idősebb a kapcsolatban!


2010. jan. 28. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj lehet, hogy csak a viselkedése langyi, nem biztos , hogy ő is az.:)


Inkább onnan vehetnéd észre, hogy hogy nézi meg azt az aranyos fiút.:)


tommy F/21

2010. jan. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam lányokra jelzőket mondani, hogy szép, aranyos stb.De mégis a fiúkat szeretem.Amúgy lány vok.
2010. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
06:48 Az tök más...:)
2010. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Sztem egy egészséges pali nem "aranyosozik" le egy másik fiút...
2010. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
hát...nem akarok semmit mondani rá de finoman szólva nem normális a viselkedése!!!Én tuti nem járnék ilyen fiuval
2010. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogy biszex. Szerintem megnezhet o is egy fiut es eldontheti h az jol nez ki, attol meg nem lesz meleg. Foleg ha azt mondta, h nem nyulna semmi penzert egy pasihoz.

Azert beszelgessetek el a dologrol, de en nem hinnem h bi, vagy meleg lenne.

2010. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia. amikor elkezdtünk járni, még nem voltak ilyen dolgai. Ha lettek volna lehet nem mélyül el ennyire a kapcsolatunk. de ezen már késő rágódni.
2010. jan. 28. 10:17
 8/12 anonim válasza:

Én meg azt mondom h van benne hajlam.. és ha nem is jön elő, akkor is benne van. Sajnos találkoztam már ilyennel

!

2010. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég gyanús, de mondani akármit lehet, hogy nekem ki tetszik vagy ki nem.
2010. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez bu.zis. Én is meg tudom állapítani egy másik srácról, hogy jól néz-e ki, de nem tartom aranyosnak őket, és főleg nem mondanám.
2010. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!