Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fajul így a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova fajul így a világ?

Figyelt kérdés
Körbenézek a generációnkon és nem látom mást mint, ku*vákat! Elnézést mindenkitől de ezt szebben nem lehet kifejezni. 13 éves lányokkal vannak tele a szórakozóhelyek és minden számra más pasival smárolnak. 15 éves lányok teherbe esnek. Ha egy 18 éves rezzenéstelen arccal tudja azt mondani, hogy ő még csak 5-6 fiúval feküdt le, még csak ?! Egyszerűen elegem lett, próbálok rendes lányokkal megismerkedni, de előbb-utóbb mindegyikről kiderül, hogy leszopatta a fél város. De ami a leginkább tetszik, gyakorin mást nem olvasok, mint, hogy 13 éves lányoknak szerelmi gondjuk van és aktív szexuális életet élnek. 21/f
2014. nov. 12. 14:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
egy két helyen vélek felfedezni némi elírásokat, ezért ne húzzatok karóba ;)
2014. nov. 12. 14:10
 2/12 anonim ***** válasza:

hát pont ideáig...meg tovább...

de nem minden lány ilyen!

2014. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
500 éve meg már család anyák voltak ennyi idősen
2014. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fél világon most is ez a szokás...
2014. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy az emberek nagyja alapból nem az a hű de csodálatos, megértő, kedves, segítőkész, erényes fajta nem tudom min vagy meglepődve vagy fennakadva.

( Lásd: csalók, rablók, politikusok, k*rvák, k*rvához járók, hazugok, megcsalók, kihasználók, pénzlesők )


Egyébként az én környezetemben normális csajok vannak, a barátaim barátnői is mindegyik jó arc, kedves, normális csaj.

Azzal a kategóriával alapból nem ismerkedek, nem beszélgetek, teszek rájuk.


Szerintem ennyire egyszerű kezelni ;P

2014. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2000 eve a no meg csak gyerekcsinalasra letezett, ertelmes parkapcsolatot ferfinek csak ferfivel volt erdemes kialakitania, hisz a nonek lelke sem volt.

800-1000 eve a ferfi verseket zengett a nohoz... masik tarsadalmi retegben meg csak plusz kiadaskent tekintettek ra, hisz a jonek kell hozomanyt vinnie...

snagyszuleink koraban a no 20 evesen hazasodjon meg, mosson, fozzon takaritson... 20 evesen... a klrabbi korszakokban mar 14 evesen hazasodott, gyereket szult...

nagyanyaink idejeben is voltak ribik... van is errol egy film, ahol oreg nenikmeg bacsik meselnek arrol, hogy fiatalon kb mindig kurogattak valakit a bokorban, a hazassagokbol rendszeresen felrekeptek...

Ne idealizalj, most csak a lehetosegek bovultek ki, idovel ehhez is hozzaszokunk... szuleink nem tudtak ez ellen nevelni, mert az o idejukben meg nem volt ennyi lehetoseg... hat neveld majd a sajatodat jol, es nem lesz semmi baj a vilaggal! (Mm a vilaghaborukon es atomcsapasokon kivul)

szoval ne a szuleidtol tanult ertekrenddel tekints a dologra!

meg ugy altalaba... ne tekints a dologra, mindenki ugy bsza el az eletet ahogx akarja:D

2014. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy rossz helyen figyeled a lányokat? Járj színházba, könyvtárba, ott biztosan látsz más típusú csajokat.
2014. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
úgy látom itt a többség számára elfogadott a riban*ág :)
2014. nov. 12. 17:24
 9/12 anonim válasza:

Én is hasonló dolgokat gondoltam eddig a korombeli fiúkról. Persze rájuk átvetítve a dolgokat. Semmi ész, vagy csak gyúrni járnak, vagy a gépet nyomják otthon a 4 fal között és semmi életcéljuk nincs. Ezért is vonzódtam mindig az idősebbekhez és sokáig nem is volt olyan kapcsolatom ahol a srác ne lett volna legalább 8-10 évvel idősebb nálam.


Aztán egyszer, az én legnagyobb meglepődésemre találtam valakit akire mindig is vágytam, azt a kivételt akit úgy érzem, nekem teremtettek:)

Lassan már fél éve vagyunk együtt, és a megismerkedésünk után már 10 napra össze is jöttünk:)

Remélem a dolgok így maradnak még sokáig:)


Én 20L, Ő 21 F

2014. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem fozadjuk el, nem errol van szo

de nem altalanosithatsz, nem kategorizalhatsz embereket azert, mert nemugy viselkednek ahogy Te elvarod

en pl Magyarorszag vezeto egyetemere jarok es elenyeszo ribit latok... szinhazakban szinten... ha dizsiben vagy plazaban keszitesz statisztikat, akkor ne lepodj meg, ha nem tetszenek az eredmenyek... de a vilag nem ilyen, csak a kozeg amit nezel! Ez kb olyan, mintha vegigmennel a Dioszegi Samuel utcan es megallapitanad, hogy Magyarorszagon csak drogos, naplopo, szegeny ember letezik... de nem!


Emellett az elettortenetekbe sem latsz bele... ha latsz egy 16 evesnek ki ezo ittas csajt hevesen smarolni a dizsiben, akkormaz tuti, hogy 16 eves es epp most ismerte meg a pasit es szobara mennek? Nem lehet, hogy 18 eves es a ficko mar 2 eve a pasija?:D jo, persze tudom, tenyleg sok ribandek van arrafele, de nem szabad ismeretlenul palcat torni felettuk!


es vegul: a vilag, a tarsadalom nem mas mint soksoksok ember halmaza. Pont annyira vagy resze Te is, mint o... ebbol kovetkezik, hogy Te is formalhatod, es o is! Ha nem tetszik, formald at! Hass rajuk, valtoztasd meg a gondolkodasukat! Vagy ha nem teszel a dologert, ne karogj rajta:D


6#os voltam asszem

2014. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!