Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire utal ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire utal ez egy srácnál? Elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Kedvel engem, én is őt. Száz éve próbálkozunk egymással, de nem volt mrg semmi köztünk. Megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem jelentkeztem, vártam, hogy vagyok e neki olyan fontos, hogy rákérdezzen, mi van.


Aztán kerestem telefonon, semmi válasz. Kerestem neten, arra sem.


Utál engem? Lehez még rá esély, hogy megkeres? Én már nem akarom zavarni. Mi a baj, gondolkodik vagy miért vonul el?


2014. nov. 12. 14:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
Az a baja hogy nem jelentkeztél !
2014. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a játszadozást
2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de lefogadom, hogy a tizenéves korosztályt erősíted.....hihetetlenül életképtelenek vagytok, roppant idegesítő és értelmetlen a sok ostoba kérdésetek, amiben arra várjátok a választ hogy mi mondjuk meg, hogy egy kiszemelt pasi/csaj mit gondol, érez, hogy fog dönteni, mi jár a fejében, stb.

B+ kérdezz rá konkrétan és legalább megtudod.....ennyi.

2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De te neked nem volt fontos annyira, hogy keresd. Akkor te miért lennél neki az?
2014. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
#3 igen..igazad van de neha olyan bunkok a fiuk/lanyok h nem mondjak meg az igazat,hazudnak kihasznaljak egymast s ugyanezt teszik szaz lannyal/fiuval.Es nem mondjak el amit erezenk.aztan a tizenevesek talaljak ki hogy mit akar a masik.foleg akinek meg nem volt baja szerelemmel honnan is tudna hogy mit kell tegyen? senki sem szuletett szerelem szakertonek
2014. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5:

Bocsi, de nem azt kérdezi, hogy mit tegyen, hanem hogy a srác miért utálja, vagy mit gondol, miért vonul el stb.?

Ennek pedig semmi értelme.

Mert az, ha tanácsot kér, hogy mit kellene tennie, egy másik dolog, de itt tippelgetni, hogy egy embernek mi jár a fejében szerintem értelmetlen dolog, főleg úgy, hogy nem is ismerjük......de oké, lehet csak én gondolom így :) #3

2014. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nekem arra utal h elmúltatok 100 évesek már rég 0.0
2014. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
#6 hat ebben igazad van...azert megis meg kellene kerdeznie :))
2014. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8:

Pontosan azt javasoltam neki az utolsó mondatomban :) #3

2014. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves Hármas!


Rettenetesen negatív ember vagy, lehangoló az ilyen ember társasága. Nem kötelező elolvasni, válaszolni pedig pláne nem. Ha nem haragszol, köszönöm az eddigi válaszaidat, a későbbiekben nem tartok rá igényt!!

2014. nov. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!