Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondjak azt egy pasira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak azt egy pasira, hogyha 30-35 eves koraig nem talalja meg a hozza valo not, hogy baj van vele? Mifele baj?

Figyelt kérdés
Nekem van olyan ferfi ismerosom, aki 34 eves, es a fiatal tinicsajoknak bejon, es ezt ki is hasznalja, viszont a sajat korosztalyabol mar nehezebben talal olyan csajt, aki erdeklodik iranta. Vele mi baj lenne,hogy fiatal jo csajokkal fekszik le?
2014. nov. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés? Két kérdést tettél fel egyszerre.


Ha fiatal jó csajokkal fekszik le, akkor később már nem fog tudni értékelni egy feleséget. Szomorú, de ez van.


Én se találtam meg a hozzám illőt, de miért lenne velem baj? Nemrég az egyik lánynak a távolság volt a probléma, egy másiknak meg a korkülönbség. Nem mindig jön össze minden. És lehet, hogy talán jobb is.

2014. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nőkre szokták mondani!
2014. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem itt arra gondolnak, hogy az a baj, ha a saját korosztályában nem talál párt. nem hiszem, hogy élete szerelmét várja el bárki az illetőtől x koráig, de az tényleg komoly problémákra enged következtetni, ha csak a tizenévesekkel képes bármit is kezdeni, érett, felnőtt nőkkel meg nem tud. nyilván minden férfi élvezi ha fiatal, csinos lányok bomlanak utána, de ha csak a buta tinilányokat tudja összeszedni, akkor ott baj van. szerintem erre gondolnak, nem arra, hogy legkésőbb 35 éves korodig találd meg az igazit, vagy különben temesd el magad...
2014. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!