Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek nem uncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek nem uncsi már h minden pasi gyúrással kompenzálja sikertelenségeit a nőknél?

Figyelt kérdés
Egyre több "gyúrós" formát látok, most nem feltétlen a nehézsúlyú testépítő szintű benga hegyomlásokra kell gondolni mert ők kevesen vannak, és az már a nőknek valóban nem tetszik. Értem én hogy egy férfi legyen férfias de ehhez annyira megkerülhetetlen a konditerem? :-)

2014. nov. 17. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Inkább menj le az edzőterembe, ha nem vagy életképtelen, akkor hamar rákapsz az ízére! Egy jó edzés mindig jól tud esni egyébként.
2014. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

ha te is olyan testet akarsz, mint a "gyúrósok", akkor tegyél érte.


semmi köze ennek ahhoz, hogy bárki is kompenzálni akarna bármit. jól akar kinézni, jobban akarja érezni magát a bőrében.

én is azért sportolok lányként, hogy jó testem legyen. hogy miért? hogy jól nézzek ki. :DD mert plussz önbizalmat ad, mert van valami, amire büszke lehetsz, hogy "igen, elértem" (mivel nekem azért tényleg tenni kell, ha fogyni akarok és átalakulni,vagy egyáltalán karban tartani a testem), illetve egészségesebbé tesz, jó lesz tőle a közérzeted, főleg, ha mellette normálisan kajálsz.


miért kell irigykedni azokra, akik képesek ezt összehozni? bárki, akiben lenne akaraterő, hogy elkezdje, meglátná, hogy iszonyat jó ez az egész és nem csak a külsőségekről szól.

2014. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a mozgásszegény életmód nem egészséges, szerencsére nem a te nunidhoz fogják igazítani a testalkatukat
2014. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 tarnai ***** válasza:
Nem gondolom h ez kompenzáció. Azt gondolom Te vagy kissé béna-lusta-kishitű, vagy ilyesmi.
2014. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az, ha a férfi szeret mozogni és erősít, én csak a "dísz" izmokat nem szeretem. Szerintem értitek mire gondolok.

Ha a kondi segít az önbizalmán, akkor egészségére. :)

2014. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem igazából csak az számít, hogy nálam erősebb legyen. Nekem az ilyen vékony srácok nem nagyon jönnek be.
2014. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az ellenkező nemnek való megfelelés a cél.

Bár én soha nem voltam még ,de 1,2 barátom lejárogat főként feszültség feloldás képen illetve ön magának szeretne megfelelni szóval hülyeség általánosítani ,de akad olyan is elismerem akit te említesz a kérdésedben.

2014. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

2. vagyok


még annyit, hogy nem uncsi, sőt, rohadt jól néz ki egy izmos test (ami nincs agyongyúrva) és igen, férfias is iszonyatmód.

2014. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mi értelme ezt a nőkért meg a sikertelenség miatt csinálni.Én az egészségem miatt edzek,a többit leszarom.
2014. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Off: Az #1-sel értek egyet! A sport egy nagyon pozitív dolog. Mert segít tisztítani a szervezetet a mérgektől, ami egészségesebbé tesz. Ép test ép lélek.


Igazából lehet nem is az izom az ami vonzza a nőt, hanem a magabiztosság, meg a pozitív kisugárzás. Persze sok olyan lány van aki éppen inkább az depresszív lelkületű fiúkra bukik, de az minden lánynál piros pont ha van benned bátorság. Én is elfogok kezdeni birkózni, meg gyúrni, de nem azért hogy lányoknak megfeleljek, hanem önmagamnak. Szerintem próbáld ki valami ilyen sportot te is.

2014. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!