Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAgyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAgyon tetszik egy fiú, de nagyon bizonytalan vagyok. úgy konkrétan mindeben ezzel kapcsolatban. Nagyon béna vok az ügyben, kérlek mindenkit, megértő, használható válaszokat agyjon! Oké?

Figyelt kérdés

Tudom,h lúzer vok,de próbáljátok meg nem beszolni nekem,és minnél hamarabb válaszoni! :)

El szeretném mondani neki mit érzek...de nem tom hogy mondjam el neki...nézzek a szemébe,vagy nézzek a padlóra;megvárjam amíg reagál,vagy ne várjam,és húzzak a lányöltözőbe...ugyan is suli-bulin szeretném elmondani,és az öltöző egy amolyan bázis féle a lányoknak a sulinkban a bulikon...

Esetleg kérjem fel táncolni,és lassúzás közben mondjam el neki?

Egyáltalán szeretik azt a fiúk,ha egy csaj szerelmet vall nekik?

Segítenétek rajtam ha már ilyen nagy vesztes vok?



#fiú #szerelem #lúzer #reménytelen szerelen
2014. nov. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondták hogy elmarad a buli:(
2014. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagy vesztes.. csak tini:) Szerencsésebb, ha a srác kezdeményez, de ha nem tudsz várni, akkor egy próbát megér a dolog.. Növessz tököt, hívd félre és utalj rá, hogy jó vele lenni meg szeretnél esetleg több időt vele tölteni... ha van egy kis esze rögtön kapcsol!
2014. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:Honnan a frászból veszed,h elmarad,és ki a szösz vagy?A barátnőm kérdésére is ezt írtad!

2. Válaszoló:oké,köszi :)

2014. nov. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!