Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak szeretitek a romantikus estéket?

Figyelt kérdés
Ha gyertyákkal, forrócsokival, zenével/filmmel, vacsival majd pedig szeretkezéssel várj a barátnőtök? Vagy ez túl nyálas?
2014. nov. 17. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én imádom. Kár, hogy még sosem volt benne részem.
2014. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szeretnénk. De ha kiderül, rögtön töketlenek, tutyimutyik stb. vagyunk, és a nők máris sarkon fordulnak, ezért titkolnunk kell. Egy nagyon tartós, stabil, szilárd kapcsolatban már beleférhet, akkor már nem ítélnek elsőre.
2014. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ingen is jó ha a férfiak vágynak az ilyenekre! Pontosan az a szomorú, hogy manapság ezt magukba kell zárniuk, pedig nem kell. Én mindig azt mondom, legyen önmaga, ne egy álarcot mutasson, hanem a valódi érzéseit és szerintem a nők is örülnek neki, ha a párjuk romantikus. :)

18L

2014. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék egy ilyennek.


Ha a barátnőm első érkezésemkor ilyennel várna, (ha bemutat a szüleinek) akkor biztosan elérzékenyülnék.

Ilyen fogadtatás, és meglepetés szokatlan lenne nekem.

2014. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva meglepődtem, amikor a barátom egyszer átjött és éppen csak gyertya égett nálam, és hát tetszett neki gondolom, mivel azóta szerzett be ő is gyertyákat a szobájába.:) Egyedül a gyertya miatt gondoltam, hogy túl csajos, mivel sokan kérdezték már itt az oldalon, hogy mivel lephetnék meg a barátjukat és sok férfi odaírta, hogy a gyertya elhagyható szerintük:s de így megnyugodtam:)
2014. nov. 17. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ilyen kis esti romantikát. Egy laza vacsora otthon, mellé valamilyen bor, persze csakis gyertyafénynél, utána közös fürdés...hmmm. :)
2014. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A közös pancsolásra nekem is beindult a fantáziám. :D
2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2

Magad nevében beszélj. És sosem titkolom az érzéseim, sosem húzok álarcot. Egy filmen is simán elsírom magam, és nagy ívben teszek arra, hogy mások mit gondolnak rólam.

2014. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18:09: Egy betűt nem írtam rólad. Akinek nem inge, ne vegye magára.
2014. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak szeretnèm...
2014. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!