Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy "egyszerűen nem tudlak megfejteni", az pozitívum vagy negatívum?

Figyelt kérdés
Ezt mondta rólam egy csoporttársam az egyetemen, és én nem tudom, hogy ez mit jelent, szerintem egyáltalán nem vagyok egy bonyolult ember... Szoktunk beszélgetni, néha segítek neki a felkészülésben, de nem azért mert bejön meg ilyenek, hanem mert én szoktam segíteni másoknak...
2014. nov. 18. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom, csupán nem érti a gondolkodásmódodat én ilyet csak két személynek mondtam eddig, akik számomra eltértek a megszokottól és nem nyitott könyvként jártak az utcán, hanem vlt bennük valami ami érdekelt.
2014. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bonyolult állat a tehén, de én megfejtem.
2014. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudom, igaziból én csak furcsállom. Van bennem egy kisebbség érzet, és nagyon megijedtem, hogy ezt negatívumként érti :( De remélem tényleg semmi :D Csak rákattant az agyam.
2014. nov. 18. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. "Csak rákattant az agyam."

Lehet hogy ez volt a célja :D nemhiszem, hogy negatívum lenne bár a hangsúly nem jön át az írásból így inkább nem mondok semit, de inkább semleges egy ilyen mondat szerintem.

2014. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem sem szoktak érteni, csak én pechemre nem vagyok csaj, hogy foglalkozzon velem valaki... Így marad a bogaras gyűjtögető magány.
2014. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy elejtette. Utána meg röhögött. Csak én ilyenkor mindig azt hiszem, hogy gáz vagyok és azért mondja :D
2014. nov. 18. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semleges. Lehet negatívum is hogy pl. irracionális hülyeségeket csinálsz, meg lehet pozitívum is hogy van benned valami rejtélyesen csodás. Ha nevetett akkor gondolom az utóbbi.
2014. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani szerintem.Ha mosolygott hozzá,csak egy pozitív megjegyzés volt a rejtélyességed kapcsán.
2014. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked is a Béla mondta??

Nekem azért.mondta mert bejöttek a posztolt idézeteim amiket neki szàntam..jo a radarja..de végül is ő lett a megfejthetetlen nagy jàtékos..

2016. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hitegetett évekig hogy ne legyen életem ő meg wellnesezik :) nekem sikerült megfejteni ne adj fel mindent egy vkiért aki a kisujjàt se mozditanà érted..csak nehéz akadàlyok elé àllit..

De hiàba a foto bosszubol nem jàtszok a harmadikkal..inkàbb ne legyen soha senki ..bàrcsak ne ismetelek volna..

2016. jan. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!