Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves korosztály a fiúnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 éves korosztály a fiúnál manapság csak szerintem nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés

Úgy viselkednek mint a kiskamaszok, és annaj ellenére, hogy "felnőttek" már nem mutatkozik meg náluk...

17/L


2014. nov. 19. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
később érnek mint a lányok ezért idősebb általában a fiú a kapcsolatban
2014. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de vegyük példának mondjuk 7-10 évvel ezelőttet. Akkor is voltak ennyi idősek, mégis sokkal normálisabbak voltak, mint most. Nyilván vannak kivételek.
2014. nov. 19. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmüen a média tehet róla 10-15 évvel ezelött nemvolt ennyi szenny a tvben amit a mai generáció ugye követ
2014. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányban úgyszint.
2014. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyre lejjebb kerül a léc, és az emberek is így butulnak el. De azért vannak nagyon intelligens fiatalok, illetve 40 éves óriásbébik is, szóval nem szabad általánosítani.
2014. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnad megítélni a 7-10 evvel ezelőttieket? Te akkor meg kislany voltal,nem ismerted őket. Minden tini a sajat korosztályat szidja de olyan korszakokat hoz fel peldanak amiről fogalma sincs.


Egyébként illeillik G.B.Shaw mondasa: "Nem azert felejtünk el játszani mert megöregszünk hanem azert öregszünk meg mert elfelejtünk játszani ".


A 18 eves lányok meg citrompofaval maszkalnak egész nap es idősebb fiúkkal dugatják magukat ezert erzik magukat "érettebbnek".

Ne a te bajod legyen ha a fiúk szórakoznak es kielvezik a gyerekkor veget.

Jellemzően 30 körül rengeteg nő kislányos cuccokat vesz,fiatalabbakkal baratkozik mert annak idejen nagylanyoknak kepzeltek magukat es ezt kihagytak..

2014. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!