Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a csajlistáját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a csajlistáját, név szerint szerepelnek. Rá kerestem Facebookon az egyikre, sokkal szebb csaj nálam. Van okom félni?

Figyelt kérdés
A többit meg sem merem nézni. Állitólag én is jó csaj vagyok, de nem mondok nagyot, egy 10es skálán maximum 5ös lehetnék... Ráadásul műtét után lábadozom, zsíros, kócos hajjal fekszem az ágyban egész nap, bár a srác azt mondja így is én vagyok a legszebb...aggódjak, hogy csak futó kaland leszek, mint a többi? A sajátomon kívül 16 név szerepel a listán.

2014. nov. 19. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te is rajta vagy a listán, akkor van okod félni. Egyébként pedig bizakodhatsz /jó esetben/.
2014. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16? bővülni fog az a lista
2014. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

"Rá kerestem Facebookon az egyikre, sokkal szebb csaj nálam"

És ki szerint szebb? szerinted vagy a barátod szerint? :)


nem mindenkinek a külső a legfontosabb...persze van egy alsó határ, meg követelmény külsőre is...de belső ami inkább döntő...


ezt első kézből tudom...több olyan lánynál volt esélyem akik az átlagnál szebbek voltak, de belül romlottak...konkrétan az egyik megkérdezte miért nem feküdtem le vele amíg nem volt együtt a gyerekének az apjával...végül egy átlagos kinézetű barátnőm lett aki belülről 10000x többet ér mint az átlagon felüli kinézetűek (akik nálam próbálkoztak) együtt véve...


ez kb olyan butaság, hogy a barátod előző barátnőjének nagyobb volt a melle...nem értem miért tudtok ilyen butaságokon fennakadni...nem mindenkinek az számít mekkora egy lány melle...sokan a kis mellű lányokat szeretik...sokan a nagymellűeket...sokakat mert baromira nem ez foglalkoztat mert mást keresnek...


21F

2014. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi célból vezet listát????
2014. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csajlista?? ez most komoly? ez valami hülye amerikai film? mik vannak..
2014. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyítékot hagyott? :D Kezdő... :DDDD

Komolyra.

Mit jelent a csajlista? Mikori a lista?

Mert ha ez "élő" lista lehet hogy ezekkel a lányokkal csal téged? Vagy régebbi, elötted történt, és már "nem hatályos"?


Utóbbi esetben akár még szerethet is téged nem? Elvégre nem véletlenül dobta sutba azt a 16 nevet.

2014. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "csajlista" , ez csak nekem tűnik elképeszetően dedósnak? 21f
2014. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!