Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szűrjem le, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szűrjem le, hogy a pasi csak lefeküdni akar velem, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak csalódtam. Adták a szépet, elcsépelt volt a szeretlek szó, és amikor megszereztek, otthagytak. Én persze érzelmeket tápláltam. Most sikerült túltenni magam egy ilyen helyzeten, és nem szeretnék újra hibába esni. Vannak bizonyos tipikus dolgok, amiből rögtön kitalálható ez? Rossz emberismerő vagyok...
2014. nov. 19. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Azért csalódtál eddig mert csak a külsőre mentél és a belső tulajdonságokat nem vetted figyelembe. A legtöbb tini lány ilyen. Párszor megszívják és utána rájönnek, hogy ne csak külső alapján ítéljenek meg egy embert.
2014. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán esetleg nem lehetséges, hogy a te választásaiddal volt baj?
2014. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne add magad oda könnyen! értem itt a fél év várakozást de akár a többet is. Persze ha tényleg szeret azt érzed, de mivel rossz meberismerő vagy maradt az első. Egyébként nekem mint F/19 sem jönnek be az olyan csajok akik hamar odaadják magukat meg ha rendes szép csaj is, valahogy elmegy a kedvem tőle ha hamar odaadja magát és nem kell "megküzdenem" érte.
2014. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!