Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vagyok túl beképzelt?

Figyelt kérdés
Olykor vannak olyan pillanatok, amikor nagyon lehangolt vagyok, mert valami mondjuk nem úgy sikerül, ahogy azt elterveztem, vagy csak egyszerűen gondterhelt vagyok a nap végére. Ilyenkor nem egyzser fordult már elő (pl. most is), hogy amikor elmegyek a házban egy tükör előtt, vetek rá egy pillantást, és azt gondolom magamban: "...de legalább rohadt jóképű vagyok". Ezután pedig, mintha megszűnne a világ összes problémája, és rögtön megváltozik a hangulatom is. Szerintetek ez nem túl egoista hozzáállás?

2014. nov. 20. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem tudhatjuk, hogy tényleg az vagy-e, így képtelenség erre válaszolni. Ha tényleg te vagy az atyaúristen a megjelenésedet illetően, akkor nem beképzeltség, inkább jó, hogy van mibe kapaszkodnod akkor is, ha rosszul mennek a dolgok. Ha átlagos vagy ronda vagy, akkor beképzeltség. Legalábbis ha komolyan gondolod.
2014. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

dehogy,ez a normális:DDD

csináld többször naponta !

2014. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez is valami. Legalább egy valamiben jó vagy :D

De azért a külsődön kívül mással is foglalkozz.

2014. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele: Olyanra vagy büszke, amihez semmi közöd. Jók a génjeid ennyi. Ez nem érdem.
2014. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, még mindig jobb, mintha cigibe, vagy italba folytanád a bánatod. Bár ezt nem tudhatjuk. Am hány éves vagy?
2014. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem iszok és nem is cigizek. 16/f
2014. nov. 20. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jó, ha fel tudod magad vidítani, de ha ez abban merül ki, hogy "de jól nézek ki", az rohadtul sekélyes. Találj magadban mást is, a külső közel sem számít annyit, ezzel előbb vagy utóbb mindenki szembesül.
2014. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nálam ugyanez van, fordítva: bármi jó történik vagy akármi teljesítményt elérek, rögtön eszembe jut, hogy "tök mindegy, ronda vagy és ez nem változik".
2014. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!