Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon szeretem a barátom és teljes mértékben megbízom benne, de sosincs orgazmusom...viszont önkielégítésnél mindig van... miért van ez? segítsetek!

18/L



2014. nov. 22. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Biztos azért, mert nem teszi be a heréit!!! :D
2014. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a barátod egy béna kacsa:D
2014. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem béna és mindig élvezem is a szexet, de nem jutok el a csúcsra, csak a közelében vagyok.
2014. nov. 22. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem hüvelyesen tudsz elmenni. Párod izgat csiklósan? Vagy mondjad neki hogy csinálja és hol.
2014. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz másképpen, mint önkielégítésnél? Csípőmozgatás, csiklóizgatás?
2014. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 16:38-as !

:-DDDDD !!!!!!!!!!!!

2014. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mondom neki mindig, hogy mit tegyen és nagyon is jól csinálja, csak az a probléma, amit már említettem, hogy nincs orgazmusom, csak ott vagyok nagyon a közelében... utánaolvastam és azt írják több helyen, hogy lelki tényezők is befolyásolják ezt. azonban úgy gondolom, hogy nincs probléma köztem és a párom között, boldog szerelmesek vagyunk.... nem tudom mi lehet a baj... lehet túlságosan görcsölök?


a normális válaszadóknak köszönöm a választ.

akik poént csinálnak belőle, azok igazán elmehetnek más vizekre, mert ez most nem a vicc helye.

2014. nov. 22. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyjátok abba míg elnem jutsz a csúcsra.
2014. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyári miklós ***** válasza:
szia.odafigyel a barátod rád?meddig szeretkeztek?hamar elélvez?
2014. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!