Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az expasik szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasik szakitás után tényleg ennyire bunkóvá válnának?

Figyelt kérdés

Miután szakitottunk beszélgettünk néha-néha de semmi komoly.Utóbbi időben viszont eléggé rámszállt,már szinte terrorizál.Állandóan beszól,és napi szinten verekedünk is...na ezt nem úgy kell elképzelni hogy agyba-főbe verjük egymást,csak olyan finoman.Próbálom elkerülni de ő csak hergel engem aztán ott tartunk már hogy ütögetjük egymást.Sokan monták mát hogy haggyam a francba de én nembírom elviselni ha beszólnak,meghát azért még mindig elcsodálkozok azon hogy képes kezet emelni rám...ráadásul tetszett egy fiú és ő megtudta és szépen lejáratott a pasi előtt,és össze-vissza hazudott neki róllam.

Azért ezmár túlmegy bunkóságon...élvezi ha keresztbetehet nekem és szivathat,eddig próbáltam ellene tenni de úgy érzem hogy itt a vége én már nem bírom...szerintetek mitlehetne csinálni?Ha kérdem tőlle hogy mibaja van velem kitérő válaszokat ad,és szidalmaz tovább.....16/L


2010. jan. 29. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus cigó udvarlási szokásokat láthatunk!
2010. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az összes, én pl. normálisnak tartom magam úgy általában, és szakítás után sem leszek valami tajparaszt állat.
2010. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna, hogy beszélj vele, de a végén kiderült, hogy már próbáltad. Ne törődj vele, egy idő után csak megunja, és abbahagyja. Nagy a büszkesége szerintem.
2010. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem jelentkezz a mónika showba
2010. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Piciregica válasza:

Kajak az jön le abból,amit leírtál,hogy te szakítottál vele.A pasik ilyenek,tisztelet a kivételnek.Ha már nem is szeret,a birtoklási vágy ott van ,és ott is lesz mindig.Ők azt gondolják"ha az enyém nem vagy,másé sem leszel".Én nem hagynám magam a helyedben.Egyszer emelne rám egy pasi kezet...azt hiszem többet nem látna.ÉS am nyeld le neki a hülyeségeit meg a beszólogatásokat,mert azzal jobban idegesítenéd mint hogyha reagálnál rájuk és kikészítenéd magad.Ha meg tetszik egy pasi,és kölcsönös az érzés,beszéld meg vele h van ez az expasid,és ne dőljön be a furkálódásának.

18/L

2010. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!