Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért titkolják, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért titkolják, vagy szégyenlik hogy szeretik ha a lábukat kényeztetik a lábimádatot? Én lábimádó vagyok de nem igen találok partnert, nem hiszem el hogy nincs ilyen nő.

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Figyu. Szerintem semelyik nő sem botránkozna meg ha (mikor összejöttök meg minden) szex közben, vagy elején el kezded cirógatni csókolgatni a lábát... naná, hogy szeretik. most érted téged ez jobban érdekel... szerintem nem igen akad nő aki emiatt dobna
2014. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Valoszinuleg az lesz a gond, hogy te szex vagy barmi mas _helyett_ akarsz labat imadni. Mivel a nok nagy reszenek ugymond normalis szexualis erdeklodese van, nem labfetisiszta vagy dominans, uralkodo tipus, igy elhiszem hogy nehez erre partnert talalni. Vannak erre megfelelo forumok, ott erdekodj.
2014. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
vannak ilyenek én ismerek :D viszont én nem hagynám hogy egy pasi csókolgassa a lábam még a lábszáramat se
2014. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ismersz ilyen nőket, privin írhatnál. köszi. beton 01
2014. nov. 26. 21:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem néha jobban hiányzik a lábimádat, mint a sex. Nem vagyok beteg, csak imádom a női lábakat.
2014. nov. 26. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert szokatlannak, kicsit alantas dolognak tartják. De érdekes, mert a 4 fal közt szerintem is többeknél befut ez a téma...

Én Lmániás vagyok, ezt tapasztalom én is:(.

2017. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!