Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így egyes lányok?

Figyelt kérdés

Na szóval, ma bementem egy helyiségbe, és egyből megláttam egy üres széket, ahová letettem a táskám, hogy megkeressek benne valamit, mikor felnéztem, láttam, hogy a lány rám néz. Ismerjük egymást, facebook-on is ismerősöm, és szaktársak vagyunk az egyetemen. Ő vett észre, de nem is köszönt, így aztán én sem köszöntem neki, mert utálom, hogy ha esetleg nem köszönnek vissza, mert az elég kínos, főleg így egy helységben, így aztán mivel ő nem köszönt előre, pedig ő vett észre előbb, én sem tettem. Aztán el is ment mellettem szó nélkül. Igaz nem nagyon beszéltünk még egyszer sem, de elég sokszor találkozunk, mármint az egyetemen. Múltkor például kérdeztem valamit tőle, és akkor is úgy válaszolt, hogy rám se nézett. Talán azért van, mert ellenszenves a külsőm? (nem vagyok egy szépfiú) Vagy én vagyok neki ellenszenves? Azért is kérdezem, mert nem csak ő viselkedik így, több lány is.

Szerencsére vannak olyan lányok az egyetemen, akikkel nagyon jól el tudok beszélgetni, tehát nem hinném, hogy annyira utálnivaló lennék. Egy kicsit kicsi az önbizalmam, de ennyi kb.



2014. nov. 28. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Valami alapvető problémát látok a dologban. Ha egy lány előbb vesz észre, neki KELL köszönnie? Ha ismered őt, az elemi illemszabályokat, akkor neked kell köszönni. Ez nem annyira önbizalom, mint jósmodor kérdése. A többi lány is így viselkedik, mert okot adsz rá.

Aztán valószínűleg helyiséget (nem helységet) akartál írni, ugye?

2014. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem köszönsz neki? Mi van ha nem köszön vissza? Miért érzed magad ilyenkor kínosan? Ha nem köszön az őt minősíti. Az a baj hogy te saját magadat korlátozod már tudat alatt is. Ez kihat szinte minden megnyilvánulásodra, ettől nem igazán leszel vonzó. Hidd el nagyon kevés múlik azon hogy milyen a külsőd, mármint nem a ruházatra gondolok elsősorban, hanem arcberedezés stb. Mindig lehet és kell is arra törekedni hogy abból hozd ki a legjobbat amid van. először is el kell hinned magadról hogy nem vagy ellenszenves, átesni persze nem szerencsés a ló túloldalára. Ha magadat nem korlátozod akkor bármit elérhetsz, ehhez viszont szeretned kell (érdemes) önmagadat, nem ostorozni.
2014. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Sajnos már jártam úgy régebben, hogy én köszöntem, aztán rá se bagóztak.

2014. nov. 28. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne törődj vele. Ha nem köszönsz az már az önkorlátozás jele. Ne tulajdoníts neki jelentőséget önmagadra nézve ha nem köszön (vissza).
2014. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon bírom,mikor próbálják etetni szegény kérdezőt is,hogy jajj blabla nem a külső a fontos.Hát dehogynem,szinte csak az a lényeg a nőknél...Szóval lehetsz Te bármilyen jószívű,kedves,intelligens és még sorolhatnánk mennyi minden,ha nem olyan adottságokkal születsz,hát nem sok esélyed lesz...és ez a valóság,semmilyen ferdítés! Saját tapasztalatokból írom ezeket.Engem úgy,hogy nem is ismertek,csak láttak párszor,simán kiröhögtek lányok az egyetemen,pedig semmi vicces nem volt rajtam igazából...

23/F

2014. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaza van,elösször is a külső ,jóképű vagy-e,jól öltözött,aztán jön belső értékek,
2014. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
úristen, milyen szutyok lányok járnak manapság egyetemre?o.O tényleg minden hülyét felvesznek manapság, vagy csak széttették a lábukat és azért került be?
2014. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Y'all gon' make me lose my mind up in HERE, up in here

Y'all gon' make me go all out up in here, up in here

Y'all gon' make me act a FOOL up in HERE, up in here

Y'all gon' make me lose my cool up in here, up in here

2014. nov. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom!

1. Ha bemész egy helyiségbe, még ha idegenek vannak is ott, neked kell előre köszönni, mert te léptél oda be.

2. Semmiképp nem a lánynak kell előre köszönni, még ha előbb vett is észre, hanem a fiúnak. De ha te is lány lennél,akkor is köszönnöd kellene, ha később veszel észre valakit.

Ki tanított téged illemre? Szerintem senki, mert az alapvető illemszabályokat nem ismered. Vegyél egy illemtankönyvet (vagy vedd ki a könyvtárból), és olvasgasd. Komolyan mondom.

2014. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!