Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ki gondolja magáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ki gondolja magáról, hogy szép?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt? Itt mindenki! :-)
2014. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Indokot is kérek
2014. nov. 28. 11:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden nő szebbnek hiszi magát, mint amilyen. Max. egy-két kivétel van.
2014. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szépnek tartom magam. Nem vagyok tökéletes, van 1-2 dolog ami nem tetszik magamon, de attól még szép vagyok, látom. Meg hát a sok évi visszajelzések is ezt igazolják.
2014. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4es mutasd magad
2014. nov. 28. 11:53
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Neked nem mindegy ki mit gondol magáról? Én gyönyörű hercegnő vagyok ha ez megnyugtat...
2014. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te. Bellatrix Te egy akkora beképzelt majom kis ribi vagy,bameg
2014. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

de amúgy tényleg. én gondolhatom azt, hogy szép vagyok, de ha mondjuk képet küldenék, sok esetben azt kapnám vissza, hogy:

a: netről szedtem, nem is én vagyok

b: valakinek történetesen nem tetszem (ilyen is előfordulhat- bár minden álszerénység nélkül mondom, elég ritkán), és megvádol, hogy jobbnak látom magam, mint amilyen vagyok (és természetesen ez is előfordulhat).


meg azért az, hogy én (és a környezetem) nagyobbrészt szépnek látom magam, a nyilvánvaló szépséghibákkal együtt is, hiszen tökéletes nyilván én sem vagyok, nem jelent semmit. a szépség mindenkinek mást jelent.

2014. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kösz kedves 5-ös, örülök h érted az iróniát. :*
2014. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy megfigyelhető, hogy a sikertelen férfiak teljesen tisztában szoktak lenni vele, hogy csúnyák, a sikertelen nők meg ráfogják arra, hogy nem hordanak csöcskidobós pólót, push-up melltartót, meg nem kenik ki magukat, közben nekik is azért nincs párjuk, mert csúnyák. Vagy legalábbis nem szépek annyira, mint amilyen párt akarnak.
2014. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!