Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ti fiúk (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ti fiúk ( tisztelet a kivételnek) azt mondjátok, hogy a telt, természetes nők a szépek olyanra vágytok. De közben egy vékony túl sminket cica a csajotok?

Figyelt kérdés
Miért van az,
2014. nov. 28. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En altalaban akkor szoktam mondani, amikor ilyen dagadt, apolatlan, igenytelen lannyal beszel, es nem akarom megbantani, hogy sose lesz normalis pasija.
2014. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Heh? Kinek az? Az agresszív gyurmáknak meg páwáknak esetleg.


Nekem tényleg a teltebb csajok a favoritjaim... Sajnos! Mert ők utálnak engem.

2014. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenki álszent. És csajok miért mondják hogy nekik szeretet meg törődés kell, de simán lelépnek attól akitől ezt megkapják ha jön egy tökéletes csávó és neki nem kell szeretnie, sőt lehet paraszt is... Az emberek jelentős része álszent.És ahogy itt olvastam egyszer, kivétel van, tisztelet nincs.
2014. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pedig nekem csajom sincs, nemhogy egy cica csaj... Én lennék a tisztelt kivétel?


21/F

2014. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki olyannal jár annak, nem a nőiesen telt lányok az ideáljai
2014. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki megadta a tiszteletet a kivételnek, és nem bocsátkozott felesleges általánosítgatásokba. Én azt mondom, hogy azok a vékony lányok tetszenek igazán, akik nem sminkelik magukat. Ja és nem vékony, túl sminkelt cica a barátnőm, mert nincs barátnőm.
2014. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4. attól, h nincs csajod, miért lennél kivétel? :)
2014. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. nov. 28. 13:22
 9/14 A kérdező kommentje:

Például.: [link]

Ezen nincs smink.

Sokkal jobb lenne azzal vagy így természetesen?

2014. nov. 28. 13:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy a vékony, sminkelő lányok is lehetnek normálisak, kedvesek, jó fejek és nem egoisták...
2014. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!