Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb az álmokban csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb az álmokban csókolózni mint a valóságban?

Figyelt kérdés

Az álmokban egyszerűen annyira... Jó az egész. Élvezetes, remek dolog, semmi aggodalom, stressz, elvárás nincs... Csak jó az egész. (Maximum annyi zavar össze, hogy létező de "jó rég nem láttam őket" vagy "már nem nagyon vagyunk jóban" esetleg olyanokal akiket "nem ismerek csak bejönne külsőre" emberekkel szoktam ott, de nagyon jó... Élőben is csináltam már de az nem volt olyan jó, volt benne pár dolog ami miatt nem volt az...


Talán lehet azért mert 1.Nem voltam szerelmes igazán 2.Gátlásos vagyok 3.Annyira megélem az álmaim és "ott vagyok bennük" hogy ott minden jobb mint élőben... (Néha az az érzésem, hogy az álmaimat szakítja meg a valóság)



#képzelet #gyökér #INFJ #introvertált #eufória #Uram Ön tényleg szánalmas #ne álmodozz #elgurult a gyógyszere #szánalmas féreg
2014. nov. 28. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Álmodban kiderül milyen jó lenne ha saját magunkkal tudnánk csókolózni.
2014. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kulcsszavak elárulnak troll.

"Uram Ön tényleg szánalmas, ne álmodozz, elgurult a gyógyszere, INFJ, szánalmas féreg, gyökér, képzelet, eufória, introvertált"

2014. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Troll a fene, a várható válaszokat szoktam beírni, mindig ezeket írom be... Mert erre számítok. :S (Tudom nem vagyok teljesen "normális")

2014. nov. 28. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az a pár dolog, ami miatt nem volt jó?

De amúgy inkább ráfeszülés, görcsös vagy. Arra vársz, hogy a valóságban is olyan legyen, mint az álmokban és nem engeded el magad, nem hagyod magadnak, hogy élvezd. :D

2014. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az INFJ gyökér aki állandóan ezen veri itt magát?
2014. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Álmodban, ha csókolózol, érzelem is társul hozzá. A valóságban nem. Teljesen érthető, tehát, hogy az álombeli csók sokkalta anagobb élmény.
2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álmainkban minden jobb és idézek: "Az álmainkat nem vehetik el soha"
2014. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5


Szerintem keversz mert többen is vagyunk akik "erre verjük magunkat"... Ami furcsa, mert alapból se vagyunk sokan.

2014. nov. 28. 14:52
 9/10 A kérdező kommentje:

#6


De hogyan? Hogyan tudok érzelmeket társítani olyan dolgok iránt ami nem léteznek csak a fejemben? Mondjuk sok dolog van ami iránt vannak érzelmeim pedig nem lehetne - tárgyak, fogalma iránt is - amit általában nem értenek meg. Személyeknél meg sok embernél az általam kiszínezett változatot szeretem meg a valóságot meg amikor észreveszem akkor már késő van

2014. nov. 28. 14:53
 10/10 A kérdező kommentje:

#4


Valóban így van - a szerelmben meg a csókoknál arra számítottam ami álmomban van - meg amit mások mondtak erről "varázsatos" "szinte megáll az idő" "hihetetlen eufória" "pillangók a gyomorban" stb.


A másik ami érdekelt régebben az a dorgozás volt, de sosem éltem vele - mint kiderült nekem az álmaim pont olyanok olykor mint egy drogosnak a víziói nagyon bizarr helyeken járok olyankor, még furcsább lényekkel találozom és az egész annyira furcsa, hogy rossz felébredni olykor

2014. nov. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!