Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, fel tud titeket izgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fel tud titeket izgatni egy másik srác cipője? Vagy valami más ruházata stb?

Figyelt kérdés

A minap hallottam azt hogy van aki felizgul mások cipőjére, zoknijára stb... Ez nem hiszem hogy túlzottan megfelelő lenne, de hát a 21. században élünk bármi megtörténhet...


Egyik barátom is mondta hogy amikor mentünk az utcán egy fiatal kb 16 körüli lehetet, hogy nagyon jól néz ki, és szívesen közösülne vele, nos én tudo hogy ő meleg, de azt mondat hogy a cipője az valami....(nem részletezem tovább)


A kérdés hogy van akinek még van ilyen fétise? Cipő, Zokni, stb....


Kíváncsian hallgatom, és kíváncsi lennék arra is hogy milyen fajta cipő, az sem mindegy hogy ki viseli gondolom... :)


Ez nekem még új avassatok be hogy én is tudja ilyeneket? De azért lehet nem gyártanák bele más cipőjébe! :)


2014. nov. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom javasolni hogy tesiórán az öltözőben zárd el a zoknid és a cipőd.Ha nedvesen találod inkább ne vedd fel.
2014. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rolex karóra meg a tömött tárca, de csa amíg el nem szaladok vele
2014. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
húha, igen javasolt! :)
2014. nov. 28. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a helyesírási hibák izgatnak fel, így ettől a kérdéstől el is élveztem.
2014. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a legjobb gépelő, inkább papíron írok! :) Bocsi!
2014. nov. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!