Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Minden péntek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minden péntek este rosszul érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós típus... Sem az aki cigizik 16 évesen mert az menő meg ilyenek.. inni akármikor eljárok haverokkal.. de mindenki ilyen durvább bulikba megy.. Emiatt csajozni se tudok sehol.. Nagyon bosszant.

Nem vagyok csúnya.. magas vagyok és azt mondják a lányok hogy helyes... Viszont az osztályon kívül alig ismerek pár lányt.. és így még nemvolt barátnőm. Mit tegyek?

Segítsetek



2014. nov. 28. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Magas vékony?
2014. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, nézz körül évfolyamtársak között is, ne maradj egy társaságon belül.
2014. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
magas vékony de elég izmos. Úszó vagyok
2014. nov. 28. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Na és az úszó csajokkal?

Kávézni, fagyizni, adventi vásárban sétálni?

Hasonló voltam mint te. Én judo edzésen ismertem meg a páromat.

2014. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem őket csak barátnak tekintem :)
2014. nov. 28. 16:47
 6/9 Rékcsi ***** válasza:
Akkor marad a netes ismerkedés
2014. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
soha
2014. nov. 28. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban úszó lennél, akkor olyan sűrű edzésre lennél fogva, ami mellett már annak örülnél, ha végre esténként az ágyba zuhanhatnál. Mikor kimerült vagy, egész nap vacogtál az ajkad kékre festő vízben és a bőröd is teljesen kicsípte a fagyos/klóros víz, olyankor már a mozdulatlan fekvés megváltás.
2014. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez igaz de akkor is péntek este ...
2014. nov. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!