Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár-diák helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár-diák helyzet. Hogy tisztázzam vele az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Először is:

1. Államvizsga után fog rá sor kerülni, nem a félévi kettes a motiváció.

2. Nőtlen.

3. Nem ebben a szakmában fogok dolgozni, az égvilágon SEMMILYEN protekciót nem várok tőle.


-> A degenerált válaszoktól kíméljetek.


Már nagyon rég szerelmes vagyok belé, és ő is nagyon vonzódik hozzám, ez 100 %, kimutatta, közelített is felém, ezer jelét adta, most nem részletezném. Mindent egybevetve, most úgy áll a helyzet, hogy rajtam a sor, nekem kell lépni. Ha addig nem történik semmi, záróvizsga után el akarom mondani neki, hogy amit egészen eddig láthatott rajtam, de soha nem mondtam ki, az maga a valóság. Szeretném végre tudatni vele, hogy ő számomra soha nem a jótétemény, bölcs "tanárbácsi" volt, hanem férfi, vonzó férfi.

A kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan tudnám elmondani neki? Hogy kezdjek bele? Mivel én egy megszeppent, szende, visszafogottabb lány vagyok, így biztos, hogy hideg zuhanyként fogja érni a dolog, álla leesik. Hogy, és mit kellene neki mondanom? Félre hívom, mondom neki, hogy négyszemközt szeretnék vele beszélni, és utána? Szerintetek hogy kellene előadnom ezt az egészet? Nem akarok neki ajánlatot tenni, vagy meghívatni magamat a lakására, de képtelen vagyok ennyi egymást kerülgetés után úgy elmenni, hogy legalább ne mondjam el neki az igazat. :(


Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni! :)



2014. nov. 29. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ha nem abba a szakmába fogsz dolgozni akkor minek melegedni járni? vegyél egy kutyaaaat
2014. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért, hogy legyen mit kérdezned!

Köszi a hasznos tanácsot!

2014. nov. 29. 08:03
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Sokkal gyakorlatiasabban és értelmesebben vezetted fel ahhoz, hogy tényleg gondod legyen mindezt megbeszélni vele. Ha jól gyanítom, nem is a MIT részével van gondod, hanem a HOGYAN lesz számodra nehéz. Mivel azt írtad, államvizsga után beszélnél vele mikor már nincs köztetek tanár-diák felállás, és 100%-os viszonzott vonzalomnak érzed az ő részéről is, lényegében nyert ügyed van.


Helyedben nem készülnék semmilyen előre gyakorolt és betanult szöveggel, legyél egészen egyenes és őszinte.

2014. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
O hany eves es te hany eves vagy?
2014. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a tanácsodat! Úgy érzem, mégis be kell tanulnom egy szöveget, mert ha akkor ott kell keresnem a szavakat, abból csak egy hatalmas beégés lesz, annyira zavarban leszek majd.


3. Úgysem hinnéd el. :D

2014. nov. 29. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:)
2014. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De hogy mutatja ki feléd, a vonzódását?
2014. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Inkább nem részletezném. :)
2014. nov. 29. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Léci :(
2014. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ki vagyok veletek segítve. :D

Na, írok privit! ;)

2014. nov. 30. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!