Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok róla mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok róla mindig? Hiszen idegesítő

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki meglehetősen jól néz ki és eléggé bírt is engem csak engem rohadtul idegesített az egész csaj és lekoptattam,és az utóbbi hónapba nagyon sokat álmodok róla,és mindig azt álmodom hogy összejöttünk,meg minden jó meg trálálálá,na szóval nem hinném hogy tudat alatt szerelmes lennék belé vagy ilyesmi mert 1 napig beszélnék vele és a fejem robbanna szét
2014. nov. 29. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami csak megfogott benne, mert a kis tudatalattid akarja őt!
2014. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a csajt bírnám ha nem bas.zna fel minden másodpercben,de akkor biztos hogy a tudatalattim elfelejtette hogy milyen idegesítő
2014. nov. 29. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Látod csak érdekel valamilyen szinten, különben nem idegesítene, szimplán le se kakkantanád ha... Amúgy mitől idegesítő számodra? :D
2014. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de ez az hogy miután lekoptattam már nem idegesített és hónapokig szinte eszembe se jutott,csak mostanában valamiért álmodok róla


mond neked valamit a hisztis pi.csa stílus?:D

2014. nov. 29. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam az lenni :D Valószínűleg hiányzik valaki... ezért férkőzött az álmodba, mert vonzódtál hozzá, ő a legutóbbi... Ha viszont azért gondolsz is rá, akkor kedveled. Annak ellenére, hogy hp :D
2014. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de az az érdekes hogy az álmaimba pont olyan mint amilyennek kéne lennie és a valóságba távolról se hasonlít ,na mindegy esküszöm hogy egy napon át csak azért beszélgetek vele hogy megint eszembe se jusson 3 hónapig
2014. dec. 4. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
:'D Igen, ez ilyen... Majd elmúlik.
2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!