Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Egyet értetek ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egyet értetek ezzel az írással? "miért nincs egy normális férfi? "

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 30. 08:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Istenem...miért?
2014. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szóval te is feminista vagy?
2014. nov. 30. 08:45
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromsag.... Amugy erdekes modon a ferfi vehig nagy F a no pedig kicsi n... Ez egy undorito cikk szerintem... Attol ha mi is szeretnenk kutatok lenni nem lehetunk tobbe csaladanyak? Ajjaj...
2014. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
És mégis mit tegyen,akkor az a pasi,aki nem bunkónak született és nem is szeretne az lenni.Akkor ő nem jut puncihoz? Hát nem tudom.Számomra nagyon nem mindegy,hogy milyen nő van mellettem és ne azért legyen velem egy punci,mert egy mocskos tapló állat vagyok és ez milyen izgalmas a nő számára.Nem szeretnék egy életen keresztül virágról virágra szállni.
2014. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4, MGTOW


nézz utána, hogy mi.


engem a nők tettek azzá... de nem bánom :) legalább megtanultam hogyan kell a mai világban működni.

2014. nov. 30. 08:51
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább maradok önmagam és azt szeretném,ha valaki önmagam miatt szeressen.Nem fogok nekiállni játszmázni,mivel előbb-utóbb úgyis kiderül az igazság.Az igazi belsőm felszínre kerül.Önmagadat nem tudod meghazudtolni.
2014. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
2014. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és sokban igaza van! Ma a nők közül sok természetesnek tartja, hogy szajha módra éljen! A férfi csak addig kell neki, amíg gyereket csinál és adja haza a pénzt! Ő otthon van Gyes-en, de elvárja a dolgozó férjtől, hogy helyette elvégezze a házimunkát.

Ha a nő is dolgozik, akkor segítsen a férj is, de ne legyen egyik sem a másik rabszolgája.

2014. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6, MGTOW = Man Goind Their Own Way


"MGTOW = Men Going Their Own Way, azaz a Maguk Útját Járó Férfiak. Ők azok, akik a feministává váló világ ellen sajátságos módon tiltakoznak.A maga útját járó Férfi úgy vélekedik, hogy mostanra már a Világ legeldugottabb pontján sem találni olyan nőt, akinek az agyát nem mosta volna még át valamennyire a feminizmus harmadik hullámának a hetvenes évek óta tartó Férfiellenes propagandája. Így nem érdemes velük sem házasodni, sem gyereket nemzeni, de még akár csak bármiféle kapcsolatot is kialakítani. Ők nem tárgyalnak, nem kuncsorognak, hanem csak megvonják a nőktől azt, amire a legnagyobb szükségük van: a figyelmet és a támogatást."

2014. nov. 30. 09:02
 10/27 anonim ***** válasza:

Akárhogy is, én nem akarok igazodni semmilyen elváráshoz sem. Ha valakinek kellek így, akkor jó. Ha nem, akkor meg nem.

A "normális férfi" dolog azoknak a nőknek a szüleménye, akik csalódtak párszor már és el vannak keseredve és szomorodva.

Egy egészséges lelkületű nő nem hord össze ilyeneket.

2014. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!