Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy dolog, ha férfiként támogatom a feminizmust?

Figyelt kérdés

Én jár egy feminista nővel, és teljesen egyet értek az alap problémaforrással, és szeretném ha a nő és a férfi egyenrangú lenne.

De miért kezelik ezt a emberek ilyen ellenszenvvel?


2014. nov. 30. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
mert ilyen elvont agyhalottak vagytok...
2014. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
A feminizmus nem az egyenrangúságot jelenti.
2014. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert azt se tudod, miről beszélsz, de téped a szádat arról, hogy az milyen fontos... :)
2014. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, szerintem ti nem értitek a lényeget.

Tény hogy a legtöbb nő, aki nagyon hangosan és agresszívan áll ki a dolog mellett, ők milyen pasinak se kellenének, és egy alapos dugás kellene hogy megnyugodjanak.

De az alapelv, hogy egy nő sem kevesebb értékű sem testben sem lélekben, mint egy férfi.

Ezért ne bánjanak velük a férfiak lekezelően . Pl ha egy főnök valahol, sokan egyből arra gondolnak, hogy feldugta magát a pozícióba.

Sokak szerint egy nő nem alkalmas semmi másra csak a háztartást vezetni és gyerekeket nevelni.

2014. nov. 30. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb feminista többlet jogokat követel a nőknek(valójában magának mert ennyire önző). Ez nekem nem egyenlőség.
2014. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

4:


De senkit nem szabad tisztelni csak úgy!

Te azért tiszteled a nőket, mert nők? Azért tiszteled az öregeket, mert öregek? Nem, ez hülyeség. Senkit nem szabad azért tisztelni, mert született valamilyennek, vagy saját erőfeszítésén kívül vált valakivé. Lehet tisztelni például egy nőt vagy egy idős embert is, de csak úgy, ha kiérdemli. Nem csak úgy, mert.


Ezen kívül a nők és a férfiak biológiailag is különböznek. Nem csak abban hogy kívül máshogy néznek ki. Ezt érted? Máshogy gondolkoznak. Más dolgok fontosak nekik az életben. Más dolgok miatt vonzódnak a nők a férfiakhoz, mint a férfiak a nőkhöz.

A nők és a férfiak nem egyformák! Nem az egyenlőségről beszélek, hanem az egyformaságról. Teljesen különböző a két nem egymástól.

2014. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit te mondasz az csak egyszerű előítélet, férfiakkal szemben is létezik(biztos lopta a vagyonát, tapos a munkahelyén stb.), általában rossz tapasztalat vagy rosszindulatúság szüli. Nőknél egymás közt méginkább létezik. Fogalomzavarod van.
2014. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Áruló
2014. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

tudom kicsit későn írok, utolsó: te mit árulózol?! miért olyan nagy baj, ha egy férfi realistán gondolkodik és látja a problémákat, és nem önzően a szőnyeg alá söpri majd folytatja a megalázást? én nem külön tiszteletet szeretnék nekünk, nőknek, csak annyit hogy egyenlőek legyünk és egy kicsit igazságosabban menjenek a dolgok. mert tudod hiába mondom, de már fáj a folytonos elnyomás, ami talán nektek nem tűnik fel.

és kérdező én örülök neked, hogy így gondolkodsz!

2015. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

''Sokak szerint egy nő nem alkalmas semmi másra csak a háztartást vezetni és gyerekeket nevelni.''


A legtöbb nő tényleg csak erre képes, nem rosszindulatból mondom ezt , dde sajnos igaz. A többivel pedig egyet értek veled kérdező.

2015. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!