Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak ezek az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak ezek az érzelmek vagy kezd elmenni az összes meglévő eszem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nem egyszerű módon kedvelek, vonzónak is tartok. Egyszerűen arra vágyom a legjobban, hogy megfoghassam az apró kezét, megsimogathassam az arcát, magamhoz ölelhessem érezzem a szuszogását a testének a melegét, szerelemnek mondanám amit érzek iránta, de nem tudok vele szexuális kapcsolatot elképzelni, hiába tartom vonzó csinos lánynak, nem is vágyom arra, jelenleg hogy olyan viszonyba kerüljek vele csak arra amit fentebb írtam.


Nem vagyok szűz, volt több kapcsolatom, fiatal sem vagyok már. Mégis mi lehet ez ? Érzet már valaki valaki iránt erős szeretet/szerelem kombinációt, hogy vágyott az érintésére, meg minden egyes percre amit vele tölthet de a szexre egyáltalán nem ?


2014. nov. 30. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy.
2014. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet a szexuális vágy is megjönne, ha olyan helyzetbe kerülnétek
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen embert, de lányban. Évek óta van egy elérhetetlen szerelme, de érdekes, ő sem tud szexet elképzelni a sráccal. Hihetetlenül érthetetlen nekem ez. Szerintem valamiféle fizikai csalódástól való félelem, vagy kisebbségi kmplexus okozhatja ezt, hogy nem tudsz elképzelni úgy együttlétet vele.
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyakran találkozol a lánnyal? Meg szoktad érinteni? Ő hogy viszonyul hozzád?

26N

2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudunk gyakran találkozni. Ami pedig azt illeti, ő szerintem nem teljesen azt látja bennem amit én látok benne. Neten beszéltünk sokat, mostanában kevésbé de nincs ennek semmi különösebb oka, csak az egyetem.
2014. nov. 30. 17:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Most jelenleg azt érzem, hogy hihetetlen boldogsággal töltene el, ha hallhatnám a hangját, érezhetném az illatát az érintését. Foghatnám a kezét..
2014. nov. 30. 17:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra berezeltem, hogy rólam van szó a kérdésben...

Előző barátom ilyen volt, szeretett, ölelgetett, meg minden, de esze ágában se volt lefeküdni velem. Nem értem miért. Tönkre mentem mellette, nem érzem igazán nőnek magam. Ha úgy látod, hogy ő igényelné a szexet, de te semmiképp, akkor inkább hagyd őt. Ő nem egy tárgy, egy plüssmaci, akit lehet babusgatni, mert neked az jól esik, közben nem veszed észre, mekkora fájdalom, hogy nem tudsz nőként nézni rá.

megint a 26L

2014. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt velem ilyen, mint azt írtam ő szerintem csinos és tetszik is nekem külsőre, szóval nem arról van szó, hogy nem tekintem nőnek.
2014. nov. 30. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a volt barátom, de ha képtelen úgy hozzám érni, megkívánni, akkor lehet bármit mondani, ott vége egy nőnek, ha lenne igénye a szexre.

És ő sem tizenéves, nem egy lánnyal volt már, de engem képtelen volt megkívánni 9 hónap alatt.

2014. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De szeretett mellette ?

Mert ezt nem írtad.

2014. nov. 30. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!