Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem magas egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem magas egy fiú, de helyesnek tartják, attól még picit magasabb lányok még vonzódnak egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés
Az átlag magasság alsó határán vagyok, de mégis sok lány érdeklődik, és kezdeményez. Van egy kicsivel magasabb lány aki nekem is tetszene, csak nem tudom,hogy ez alapján komolyan gondolja e.

2014. nov. 30. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna hány centi vagy.
2014. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
171 cm
2014. nov. 30. 18:07
 3/7 anonim válasza:
Én sem vagyok, egy óriás (175cm), de van egy lány, akivel gyakran kavarunk, pedig magasabb nálam (kb 178cm). Máskor beszéltük pont ezt, és őt nem zavarja. :)
2014. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apum 172, felesége 175. Senkit sem zavar, de amúgy őt sem. Mondjuk engem annál inkább, hogy tőle örököltem a magasságomat csak lányban. És ezt úgy értve, hogy én meg a női átlag magasság legalján vagyok...Sőt, még annál is lejjebb ://
2014. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mint pici a picinek mondom ,hogy ne aggódj emiatt ,mert te lány vagy, az alacsony lányok is ugyanolyan szépek ,sőt a magasakértbnem is vagyok oda , és nem azért ,mert én nem vagyok az :D
2014. nov. 30. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd veszel fel magassarkút :D
2014. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ,igen ,már megfordult a fejemben , végül is igazad van :D
2014. nov. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!