Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már meg itt felhasználókkal? Van akit megismertél, de megbántad? Mik a tapasztalataitok az itt lévő ismerkedéssel : )?

Figyelt kérdés
L
2014. nov. 30. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5 vagy 6 felhasználóval, egy kivételével mindet megbántam.
2014. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Sok embert ismertem már meg itt jókat, rosszakat és idiótákat is, de megismertem itt egy kivételes, és csodálatos lányt is, aki aranyos, szerethető és nem utolsó sorban elmondhatatlan módon jólelkű. Nem bántam meg, hogy itt ismerkedtem.
2014. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem, többnyire értelmes emberekbe botlottam. Olyan is volt akit megismertem és megbántam.

Tapasztalataim összességében pozitívak.

2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem persze. Könyvet tudnék írni az itteni arcokról.
2014. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több rossz volt mint jó, egy normális emberrel találkoztam is innen, és örültem neki h megismertem.
2014. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokkal. Akit megbántam volna, azzal már a levelezés is abbamaradt, szóval a megbánásig nem jutottam el.
2014. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Párral "barátilag",3 lánnyal meg kapcsolat céljából.

Max egyet,az utóbbi halmazból.

2014. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ket lannyal ismerkedtem itt meg, az egyik csak haver a masikkal sikerult osszejonnom :)
2014. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen. Voltak hülyék, de elég sok rendes emberbe botlottam és néhánnyal találkoztam is. Egyik a szerelmem volt, együtt voltunk egy ideig.

23/l

2014. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Ismerkedtem innen egy csajjal, akiről kiderült, hogy ruszki beépített ügynök. Én persze nem tudtam, és Putyint szidtam a randin, úgyhogy azóta Szibériából írogatok egy táborból. Asszem mondhatjuk, hogy megbántam...
2014. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!