Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Szóval egy lány csak akkor érdekel, ha:

-intelligens és mûvelt

-éretten gondolkodik a világ dolgairól

-introvertált; nem jár bulikba

-nem cigizik, nem drogozik, ritkán iszik és nem sokat, ez alap

-nem olyan felszínes, mint a legtöbb ember (és fôleg legtöbb tinédzser)

-kinézetet tekintve az arcot tartom a legfontosabbnak, legyen benne valami különleges, de ezt a különlegességet a legtöbb lányban meg tudom találni, ha a belsô rendben van.

15/F voltam, vagyok.



2014. nov. 30. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem jok az elvarasaid :)

amit irtal kapasbol meg tudom mondani hogy te egy rendes fiu vagy :)

2014. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kicsit sok ez az elvárás, a tinik 90%a nem felel meg ennek... szerintem nem ártana előbb tapasztalatot szerezni, majd utána ha már esetleg házasodni vagy családot szeretnél akkor keressél ezen kritériumokat teljes mértékben betöltő hölgyet.
2014. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyok, csak a korosztályod(korosztályunk) pont az ellentétje a leírtaknak. Sajnos nagyon nehéz ilyen lányt találni, mert a fiúk is a cigis partyrib*n*okra meg a könnyűvérű kis drágákra buknak:) ivás nálam nem gond..
2014. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abszolút alap dolgok ezek. Másmilyen nővel szóba sem állok.
2014. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

de te se vagy intelligens... hogy várod ezt el tőle?

elvárod hogy introvertált legyen?

menj egy pszichiátriára ott többet is találsz

2014. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert kell 15evésen a világ dolgairol beszélned vele?

Mert ne mehetne bulizni?

szerintem nem vagy 100as

2014. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megint csak az elvárások.

Érdekes ez a lista mindig hosszabb, mint amit te tudsz nyújtani.

2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

6: Az introvertáltság nem betegség...

Az extrovertáltakkal meg semmi bajom, de nem tudnék elképzelni hosszútávú kapcsolatot egy extrovertálttal, mert nem illenénk egymáshoz.

2014. nov. 30. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Amiket sose várj el egy nőtől:


1. Mély intellektuális beszélgetéseket

2. Feltétlen szeretet (mint ahogy az anyád szeret)

3. A problémáid megoldását

4. Azt hogy "kiegészítsenek" téged

5. Logikus viselkedést

2014. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A listán szereplő dolgoknak szerintem én megfelelek, és többnyire jól kijövök mindenkivel, de hidd el, a te korosztályodban inkább 2-3%-ra tippelném az esélyt, hogy találsz ilyen lányt. Nem azért, mert nincsenek, mert mindig vannak zárkózottabb, visszahúzódóbb lányok, de az introvertáltság egy bizonyos szinten már azzal jár, hogy annyira szűkszavú az illető, hogy képtelenség lesz benne megtalálni mindazt, amit te keresel. Szerintem az introvertáltság és az extrovertáltság közötti határ az, ahol még nem túl sok valaki, de már beszélgetni is lehet vele, nem csak arról, hogy miért élünk.
2014. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!