Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Gáz, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Gáz, ha egy srác érzékeny?

Figyelt kérdés
Szégyen vagy nem szégyen, én elég érzékeny vagyok és gyakran elsírom magam. Igazából nem ért semmi trauma csak egyszerűen ilyen személyiség vagyok. Ez nagyon férfiatlan?
2014. nov. 30. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos is tud lenni az ilyen srác.Az jó ha érzékeny,és nem érzéketlen. Egyébként hány éves vagy?
2014. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire. Ha pl beszól valaki a suliban, és te sírsz az nagyon gáz. De ha egy ilyen csöpögös filmet megkönnyezel, vagy ha meghal valakid akkor nem gáz kicst sem
2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az érzékenység egy bizonyos határig teljesen normális, emberi dolog. :)
2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :-)
2014. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. 20 vagyok amúgy. :)
2014. nov. 30. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszinte szeretnék lenni.


Úgy gondolom hogy sok lánynak tetszik, ahogy az eddigi válaszokban is olvashattad.

Nekem viszont nem jön be. Én az olyan férfiakat szeretem, akik erősebbek, érzelmileg stabilabbak nálam, nagyobb teherbírással rendelkeznek.. tehát a klasszikus férfi modell. Nem szeretnélek ezzel megbántani, csak úgy gondoltam jó, ha egy másféle véleményt is hallasz, mert elolvasva az eddigi kommenteket, elég egyhangúak. Ettől még persze lehet hogy remek ember vagy, és más egyéb tulajdonságaid annyira megfognának, hogy ezt észre sem venném, és akár a jövőmet is el tudnám képzelni veled.. De az ideálom, és az eddigi barátaim férfiasabb férfiak.

2014. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizikai fájdalom, vagy hasonló miatt nem tudok sírni, de meg tudok úgy hatódni dolgokon, hogy könnyezzek. Egyszer volt olyan is, hogy elsírtam magam barátnőm mellett, mert akkoriban tudatosult bennem, hogy az álmomat nem fogom elérni a rossz térdem miatt, kicsit ittam is, erre pont megnéztem egy megható sport drámát és ott teljesen eltört a mécses nálam. Ettől eltekintve is érzelmes vagyok amúgy, de nem panaszkodott még senki, meg én is férfiasnak tartom magam.
2014. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6# Tiszteletben tartom a véleményed természetesen, és köszönöm, hogy megírtad. :)
2014. nov. 30. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os, sajnálni tudlak. Az ilyen nők szoktak verekedős, érzéketlen, önző vadállatoknál kikötni, aztán sírnak, hogy miért ilyen állathoz mentek hozzá...
2014. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Ha az adott srác egy idegesítő nyámnyila alak, aki egész nap kesereg, mindenen problémázik az nagyon nem vonzó és férfiatlan. Tényleg jobb, ha a srác érzelmileg stabilabb mint én, szóval ebben egyetértek valamelyik válaszolóval.

Ugyanakkor ismerek olyan srácot aki elég érzelmes, de ez nem megy a rovására a vonzerejének, sőt...

2014. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!