Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakivel ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata1996 kérdése:

Volt már valakivel ilyen? Mi lehet ez es vajon miért?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki tetszik mar egy ideje. Tegnapi randi alkalmával meg történt az elso csók. És mar azelőtt mielőtt meg csokolt volna azelőtt is alig ettem, mert nem volt etvagyam, es lassan mar egy hete nem eszek csak ilyen nagyon pici falatokat. Elmondása szerint ő is ugyanilyen helyzetben van

Inni is elfelejtek. R

Nem is gondolok rá sokat hiitem en ezt egy par napja, közben pedig ra jöttem, hogy egész nap ő jár a fejemben. Kerlek, aki volt már ilyen helyzetben az segitsen

Köszönöm szépen!!



2014. nov. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy: SZERELEM.
2014. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelem egy fraszt. Ez meg kozel sem szerelem. Arrol van szo csupan hogy uj neked ez a helyzet, tetszik a fiu es mar alig varod a kovetkezo randit hogy vele lehess. Ez egy egeszseges vonzalom jele.
2014. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, ez szerelem, kettes :)

Amikor egy hete alig eszik, az nem pusztán az újdonság izgalma.

2014. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!