Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha egy roma lány velem gúnyolódik az iskolában?

Figyelt kérdés
Még nem szólt be semmit, de úgy láttam mint ha rajtam röhögne. L/19
2014. dec. 1. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj neki szilvás buktát.
2014. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit önbizalomhiányos vagy, ezért is gondolod azt, hogy rajtad nevet. Ha mégis igaz lenne, nem kell vele foglalkozni, az ilyeneknek az fáj a legjobban.
2014. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Chill da fuck down. Mit érdekelt az téged hogy más mit hisz? :) Lehet hogy csak egy kicsit paranoiás vagy. Majd ha beszól. Na kkor biztosra mehetsz hogy gúnyolódik. És akkor csak s***d le. Ez a nagy titok.
2014. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De szerintem rajtam mert az osztálytársam, és rám fele néz amikor röhög.
2014. dec. 1. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel :D Forgass meg előtte egy szappant majd csöndben marad :D
2014. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha többen vannak nem nagyon tehetsz semmit mert ha visszaszolsz az összes elkezd majd veled foglalkozni..

A szóbol nem értenek.

2014. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyomtass ki egy horogkeresztet és egyszercsak csusztasd bele a könyvébe.;)
2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
számodra az miért fontos,hogy kifejezed,hogy roma....
2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

8-as nagyon is fontos. Nem lehet nekik csak úgy szólni, mert akkor jön a Krisztofer, az Armandó, a Rikárdó meg a Pamela nevű tezsvírei, aztán balhéznak, hogy mi jogon mertek rájuk szólni.


Amúgy kérdező: ne foglalkozz vele.

2014. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont egy sündisznózabáló redvás cigány röhög rajtad!? Vágd szájon helyettem is!!!!
2014. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!