Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ennyi sminket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ennyi sminket már "csalásnak" vennétek? Kevesebb eséllyel indulna egy ilyen lány nálatok?

Figyelt kérdés
Púder + szemceruza (cicás szemkontúr) + szempillaspirál + néha pirosító

2014. dec. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az a cicás biszem cucc?
2014. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önmagában ez még nem sok, viszont ezekből is fel lehet ám tenni egy kilót.
2014. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A púdert és a pirosítót hagyd le!Csak akkor használd,ha hiba van az arcodon,vagy pl. találkozón...

Inkább a természetes arcra menj! (:

2014. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A púder nem is látszik, csak annyi, hogy nem fénylik az orrom hegye, és jó az illata. A hibákat nem fedi el.
2014. dec. 1. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább korrektor.
2014. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell korrektor.
2014. dec. 1. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem veszem csalásnak. sztem alapból kicsit hülye az aki csalásnak veszi a sminket.

folyton hallom más férfiaktól h este rányomult egy csajra és reggel milyen ronda volt. ja és persze mindez a smink hibája, még véletlen se az ő szegényes agyi kapacitása miatt van.

én meg tudom állapítani egy nőröl h szép-e, akár van rajta smink akár nem. 5 m-ről már látod h alapozó van rajta, dehát egyébként is, tökéletes bőre senkinek sincs, úgyh akinek túl tökéletes, az sminkel, nem egy nagy tudomány erre rájönni...

amit írtál az meg végképp nem sok. nálam nem indulnál kevesebb eséllyel. sőt lehet h többel, ha az összhatás szép.


24/F

2014. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!