Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha huszonévesként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha huszonévesként a tini lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
8-9-10 év korkülönbségről beszélek. Teljesen legális, meg minden. Az emberekből az irigység beszél, amikor leszólnak ezért?
2014. dec. 1. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért baj?

Nem baj!!!

2014. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem gond szerintem, vannak eléggé csinos kis példányok, nem vagy egyedül :D
2014. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
F.Máté te vagy az?
2014. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

No problem.


Én 24 vagyok, de elég kisfiús arcú. A korombeli lányoknak sosem jöttem be kb. az életben. De a fiatalabbaknak mindig igen. Nem régen szexeltem egy nálam 7 évvel fiatalabb lánnyal.

Most is általában a 16-20 körüli korosztályban nézelődöm, bár voltam már egy-két évvel fiatalabbal is.

2014. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok es csak az idosebbek jonnek be. 20-30
2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!