Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtatnom kell az elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kell az elvárásaimon, hogy barátnőm lehessen?

Figyelt kérdés

Mivel csak hosszútávú kapcsolatot szeretnék, rengeteg elvárásom van, hogy esetleg a "rózsaszín köd" elmúlása után is működhessen a dolog.


Kinézet szempontjából a legfontosabb számomra a szép arc. Ha a belső rendben van, akkor kevés az olyan lány, akiben nem tudnám megtalálni ezt a szépséget. :)


Belső tulajdonságok szempontjából viszont olyan elvárásokat állítottam fel, ami alapján még nem találtam olyan lányt, akit szívesen megismertem volna közelebbről is:

-Ne legyenek felszínes kapcsolatai. Nagyon idegesítő az a szokása a korosztályomnak, mikor "pusziii" meg "jajdeimádlak", közben egymás háta mögött kibeszélik a másikat. Nem kell mindenkivel jóban lenni, sőt. Csak akkor miért tesznek úgy, mintha úgy imádnák egymást.

-Gondolkozzon éretten, legyenek önálló gondolatai, ne mindig másokat kövessen. Legyen intelligens és művelt. Miért? Hogy tudjunk beszélgetni is. Előny, ha érdeklik a tudományok.

-Ne cigizzen, ne igyon. Néha 1-2 pohár belefér, de ne igya részegre magát, mert elég undorító tud lenni egy részeg ember. Hát még egy cigitől bűzlő ember.

-Introvertált legyen, tehát ne legyen a társaságok közepe. Én is ilyen vagyok, ezért ilyen lány illene hozzám is.

-Ne járjon bulizni.


Nagyjából ennyi, bár biztosan kifelejtettem még 1-2 elvárást.



Biztosan kifej



2014. dec. 1. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 16?
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan brutális elvárások, egy rakás ilyen lány van.
2014. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El nem hiszem, hogy pont ebből a típusból van hiány...
2014. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég kevés ilyen van, mármint hogy ezek is meg még érzelmei is legyenek... A kettő nem jár egybe.
2014. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írtál jó dolgokat, de van benne egy-két hatalmas baromság is.


"ne járjon bulizni, introvertált legyen" - Azért mert te ilyen vagy másnak miért kell? Nem ördögtől való dolog ha nyitott vagy(sőt) és eljársz szórakozni a barátaiddal.

2014. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1-es: Majdnem eltaláltad. :) 15.

2, 3: Ti hol éltek, hogy nálatok annyi ilyen lány van? :D

2014. dec. 1. 19:32
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem ördögtől való dolgok, igazad van. Ismerek olyan extrovertált, bulizni járó embert is, aki nem rossz ember. Egyébként nem sokat, a legtöbb bulizós embernek felszínesek a kapcsolatai. De mint mondtam, ismerek olyat, akinek nem.

Nem tartok senkit rossz embernek csak azért, mert bulizik, viszont én olyan lányt szeretnék, aki hasonlít hozzám.

2014. dec. 1. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elég antiszociális vagyok, de ugyan már. Barátságtalan, unalmas sznob legyen?
2014. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!